Розділи Меню

Головна
Міські новини
Історія міста
Святині міста
Геральдика міста
Городоцький історико-краєзнавчий музей
Городок на мапі
Розклад транспорту
Оголошення
Фотогалерея
Городоцький форум
Зворотній зв"язок
Гостьова книга

Реклама

Городок - наше рідне місто Городок - наше рідне місто - До свого 800-річчя Городок матиме ювілейну монету і поштові марки

Авторизація

Вітаємо Вас Гість.


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Зараз з нами

Зараз на сайті: 4 гостей

Реклама

Ваша думка

Найболючіша проблема міста Городка?
 

Наші партнери

ВіаРегія

Міста-побратими

Nisko

Strzyżów

Strzyżów

До свого 800-річчя Городок матиме ювілейну монету і поштові марки

У 2013 році Городок, що на Львівщині, відзначатиме 800-річний ювілей з часу першої писемної згадки про це мальовниче місто. Так от, зважаючи на поважну дату, депутати Городоцької міської і Городоцької районної рад від політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на початку поточного року звернулись до голови комітету з питань культури і духовності Верховної Ради України Володимира Яворівського з ініціативою ухвалення постанови “Про відзначення 800-річчя заснування м. Городка Львівської області”.

Після позитивного висновку профільного комітету 20 червня 2012 р. документ під № 10477 було внесено до порядку денного парламенту («за» проголосувало 358 депутатів). 5 липня “Постанову про відзначення 800-річчя заснування міста Городка Львівської області” депутати ухвалили в цілому, а 17 липня 2012 р. її підписав голова Верховної Ради.

Поруч з низкою організаційних заходів цим документом, зокрема, передбачено й таке:

– Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 800-річчю заснування міста Городка Львівської області;

– Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 800-річчю заснування міста Городка Львівської області.

Задум карбування пам’ятної монети і випуску поштових марок є складовою стратегії «УДАРу», спрямованою на збереження національної пам’яті і промоцію регіону на державному рівні. Як зазначив депутат Городоцької районної ради Руслан Сіромський, метою подібних ініціатив є намагання зберегти історико-культурні надбання Городка, сприяти вихованню патріотизму та національної свідомості.

Водночас керівник групи політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у районній раді Орест Рап наголосив на системному підході представників політичної сили до пропагування славної минувшини краю. Так, за його словами, свого часу було відреставровано і встановлено герб міста на будинку ратуші, заплановано випуск бонів – грошових знаків місцевого самоврядування. Крім того, є чимало оригінальних задумів, які неодмінно будуть втілені у життя зусиллями «ударівців» Городоччини.

Прес-центр Городоцької РО ПП «УДАР».

 
< Попередня   Наступна >

Пошук

Он-лайн камера

Реклама

Останнє з форуму

Тема:  Re: Відкрився новий магаз...
Залишив: igor27
05 Липня 2017, 21:31:31

Тема:  Re: Потрібні цікаві матер...
Залишив: Rex
01 Червня 2017, 00:09:51

Тема:  Re: магазин рибальства "х...
Залишив: Serg1978
29 Травня 2017, 18:13:27

Фотогалерея


Дерев"яна церква Івана Хрестителя

Де зупинитись в Городку

Готель "Мрія"

Готель "Каскад"

Погода в Городку

Погода в Україні

Органи влади

Городоцька vіська рада
Городоцька районна рада
Городоцька РДА

Наші друзі

Народна думка
Stryi.com.ua
Миколаїв
Центрик
Великий Любінь

Лічильник відвідувачів