Розділи Меню

Головна
Міські новини
Історія міста
Святині міста
Геральдика міста
Городоцький історико-краєзнавчий музей
Городок на мапі
Розклад транспорту
Оголошення
Фотогалерея
Городоцький форум
Зворотній зв"язок
Гостьова книга

Реклама

Городок - наше рідне місто Городок - наше рідне місто

Авторизація

Вітаємо Вас Гість.


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Зараз з нами

Реклама

Ваша думка

Найболючіша проблема міста Городка?
 

Наші партнери

ВіаРегія

Міста-побратими

Nisko

Strzyżów

Strzyżów

Виставка «Від голки з ниткою до об’єктива»
 
Українська вечірка
 
Лауреати спортивного 2011 року

11-02-2012

26 лютого в районному Народному домі м.Городка відбудеться урочисте вшанування Лауреатів спортивного 2011 року. В програмі – нагородження кращих спортсменів, тренерів, колективів фізкультури району, показові виступи.

 
В Народному домі відбудеться показ фільму про службу безпеки ОУН-УПА

07-02-2012

19 лютого 2012 року о 17.00 год. в приміщенні Народного дому м.Городка відбудеться показ нового документальний фільму донецького режисера Віталія Загоруйка „Служба безпеки ОУН-УПА. Зачинені двері”. Фільм про відносно мало знану сьогодні діяльність Служби безпеки Організації українських націоналістів, зокрема під час боротьби УПА проти СРСР і Німеччини.

«Служба безпеки ОУН. Зачинені двері» режисера Віталія Загоруйка — перша документальна стрічка про один із найбільш професійних та засекречених підрозділів Організації українських націоналістів. СБ залишила про себе мало інформації, зате багато чуток та пліток, стараннями простих людей та ворогів перетворених на жахливі та таємничі історії.

Багато документів, які свідчили про її діяльність, зникли в спецархівах, інші були знищені співробітниками СБ в останні хвилини свого життя. Ще донедавна дисертації на цю тему були засекречені. Проте інтерес до неї ― безсумнівний.

Відверто про спецслужби говоритимуть:

режисер з Донецька Віталій Загоруйко;

історик зі Львова Володимир В'ятрович.

Автор сценарію та режисер-постановник — донеччанин Віталій Загоруйко, автор декількох десятків документальних фільмів та телевізійних передач. У фільмі представлені унікальні інтерв'ю колишнього співробітника СБ, зв'язкової УПА, та особистого охоронця Романа Шухевича.

Консультативну підтримку надали Центр досліджень визвольного руху та Галузевий державний архів СБУ. У зйомках фільму взяли участь близько 70 членів товариства «Пам'ять», залучалася авто- та бронетехніка, активно використовувалися піротехнічні ефекти.

Зйомки відбувалися в Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», музеї-садибі Устияновичів (с. Вовків), інших місцях Львова та Львівської області.

Організатор демонстрації фільму - товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''.
Вхід – вільний.


 
Виставка «Блаженний Папа Іван Павло ІІ та Україна»

1 лютого 2012 року в приміщенні Городоцького історико-краєзнавчого музею відкрилася виставка «Блаженний Папа Іван Павло ІІ та Україна». Фотовиставка присвячена 10 річниці паломництва Вселенського Архиєрея до України (2001 – 2011). Виставка підготовлена та надана до експонування Інститутом історії Церкви Українського Католицького Університету.

Іван пало ІІ був обраний на римський апостольський престол у жовтні 1978 року. Він був одним з найвизначніших особистостей ІІ половини ХХ століття – початку ХХІ століття. Він здійснив 104 подорожі, відвідав 127 держав, в т.ч. Україну.

Дана фотовиставка ілюструє взаємини між Іваном Павлом ІІ і Україною протягом його понтифікату (1978 – 2005). Він сприяв виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля і вимагав від радянського керівництва легалізації УГКЦ, і завжди висловлював підтримку переслідуваній церкві. В червні 2001 року Папа відвідав Україну і беатифікував 28 праведників УГКЦ, серед них городків чани Р. Лиско, П.Вергун, та І.Зятик. В Україні іменем Павла ІІ названо вулиці, площі, парки, садочки.

Виставка діятиме до 16 лютого. Відвідати виставку можна з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 18.00, в неділю з 12.00 до 16.00.

Адреса музею: м.Городок, майдан Гайдамаків, 6 (перший поверх Ратуші).

Юлія Дурбак, директор Городоцького історико-краєзнавчого музею.

 

Пошук

Он-лайн камера

Реклама

Фотогалерея


Церква Благовіщення зі сторони площі Гайдамаків

Де зупинитись в Городку

Готель "Мрія"

Готель "Каскад"

Погода в Городку

Погода в Україні

Органи влади

Городоцька vіська рада
Городоцька районна рада
Городоцька РДА

Наші друзі

Народна думка
Stryi.com.ua
Миколаїв
Центрик
Великий Любінь

Лічильник відвідувачів