Розділи Меню

Головна
Міські новини
Історія міста
Святині міста
Геральдика міста
Городоцький історико-краєзнавчий музей
Городок на мапі
Розклад транспорту
Оголошення
Фотогалерея
Городоцький форум
Зворотній зв"язок
Гостьова книга

Реклама

Городок - наше рідне місто Городок - наше рідне місто

Авторизація

Вітаємо Вас Гість.


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Зараз з нами

Реклама

Ваша думка

Найболючіша проблема міста Городка?
 

Наші партнери

ВіаРегія

Міста-побратими

Nisko

Strzyżów

Strzyżów

Концерт "Таланти Твої, Городоччино"

20 листопада цього року о 13.00 у Львівському національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької відбудеться мистецький захід «Таланти Твої, Городоччино» за участі найкращих хорових і вокальних колективів району, відомих в Україні та за її межам читців.

Ідея презентувати культуру Городоччини саме у такий спосіб виникла ще торік і зовсім не випадково. У цьому районі працює 58 Народних домів, 3 дитячі музичні школи та 17 колективів, які мають звання Народний і Зразковий.

Запрошуємо всіх поціновувачів справжньої української пісні й танцю, колоритної культури та неповторних мотивів дещо забутих самобутніх інструментів.

Цьогоріч склалася доволі непроста ситуація з вибором колективів, оскільки тих, хто проявив бажання виступити на сцені театру Заньковецької, виявилося значно більше, ніж дозволяє обсяг концертної програми. З одного боку шкода, що не можемо показати всіх гідних виступів, а з іншого – пишаємося, що Городоччина надзвичайно багата на талановиті особистості і всі вони виявляють зацікавленість до нашого заходу.

На концертну програму «Таланти твої, Городоччино» вхід безкоштовний.

Адреса: м. Львів, вул. Лесі Українки,1

 
Представлення Міжнародної молодіжної громадської організації «Католицьке Скаутство Європи» в Городку

Нещодавно в Народному домі м. Городка відбулося представлення Міжнародної молодіжної громадської організації «Католицьке Скаутство Європи». Задум організувати її осередок на Городоччині належить двом Городківчанам батькам Скаутів з райцентру Т. Хлопецького й І. Дільного. Таку ініціативу радо зустріли місцеві духівники о. Тарас Цікало та о. Володимир Ганчій, а також настоятель храму Благовіщення Пресвятої Діви Марії м. Городка о. Стефан Боровець. Слід зазначити: ще 10 літ тому великий Папа Іван Павло ІІ, проголошений цьогоріч Блаженним, поблагословив Католицьке скаутство Європи, назвавши цю організацію однією з кращих серед тих, які пристосовані до роботи з молоддю.

Про історію, сучасність Скаутського руху розповіли провідники католицького Скаутизму в Україні Назар Єременко, Тарас Полянський, Марічка Косминка. Доповіді супроводжувалися цікавими відео-сюжетами, світлинами. В ході презентації скаути-провідники відповіли на запитання присутніх.

За матеріалами: http://www.gorodok-vlada.gov.ua/

 
Танцювальна вечірка "DISCO 90-x"

 

Пошук

Он-лайн камера

Реклама

Фотогалерея


Хто вгадає?

Де зупинитись в Городку

Готель "Мрія"

Готель "Каскад"

Погода в Городку

Погода в Україні

Органи влади

Городоцька vіська рада
Городоцька районна рада
Городоцька РДА

Наші друзі

Народна думка
Stryi.com.ua
Миколаїв
Центрик
Великий Любінь

Лічильник відвідувачів