Городоцький форум
29 Квітня 2017, 08:33:52 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:
Сторінок: 1 ... 11 12 [13] 14 15  Всі
  Друк  
Автор Тема: Чи потрібне Україні "свято" 8 березня?  (Прочитано 64023 раз)
Master
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #180 : 02 Березня 2012, 09:39:21 »

Хто хоче-святкує,хто не хоче-не святкує.Як кажуть наші пн-сх сусіди-Хазяин-барин
А скажіть,які свята тоді святкувати?
В нас свята або язичні,або єврейські,або комуністичні або соціальні або прийшли з загниваючого капіталізму.
В дядечка Бо якийсь твердо виражений рвотний рефлекс до свята 8 березня.Кожного року-новий напис в тій темі. Посміхаюся
Записаний

Quot homines, tot sententiae
Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #181 : 02 Березня 2012, 09:47:58 »

Хочу сказати, що традиція святкувати саме 1 березня - Свято весни - набуває все більшого поширення. Приємно було вчора отримувати вітання зі святом  Веселий

п.с. Найбільше їх було від друзів і знайомих правих поглядів...
Записаний

Ти народився оригіналом, не помри копією...
Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #182 : 02 Березня 2012, 10:20:04 »

Іриска то ти тіко отримувала вітання чи й сама вітала?
Вчора аж пахло Весною, а сьоня...фє...а так все добре починалось...

а ось і статистика до Свята...

Накануне Международного женского дня журнал Weekly.ua совместно с Фондом народонаселения ООН в Украине «нарисовал» портрет современной украинки на основе данных Государственной службы статистики Украины.

Согласно результатам исследования, украинская женщина стремительно стареет. Сейчас ее средний возраст 42,7 лет. Для сравнения – на заре независимости Украины этот показатель не превышал 38 лет.

Первый раз замуж украинки выходят, чаще всего, выходят в возрасте 20-24 года. В среднем, каждая женщина в Украине рожает 1,2 ребенка.

Каждая четвертая имеет высшее образование.

Средняя продолжительность жизни - 74,8 года (мужчина - 64,3). Умирают наши женщины в основном от сердечных заболеваний и рака.

По данным Государственной пенитенциарной службы, лишь каждый 25-й заключенный - женщина. У женщин гораздо меньшая склонность к суициду, чем у мужчин. В самой критической возрастной группе - 35-54 года, на 6 самоубийств мужчин приходится одно женское.
Источник: [url=http://society.lb.ua/life/2012/03/02/139350_ukrainki_stremitelno_stareyut_.html]http://society.lb.ua/life/2012/03/02/139350_ukrainki_stremitelno_stareyut_.html[/url]
« Останнє редагування: 02 Березня 2012, 10:30:25 від Тиха » Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #183 : 02 Березня 2012, 10:38:23 »

Іриска то ти тіко отримувала вітання чи й сама вітала?
хто вітав мене, того я теж вітала  biggrin
Як можна було при тому вчорашньому сонечку і промінчиках не побажати у відповідь чогось гарного і весняного?!!!  Підморгую
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #184 : 02 Березня 2012, 10:43:51 »

Звісно ти усе правильно зробила...тобто це не головне....А!

дивно-страноватопідозріло вітати у відповідь хлопців-чоловіків із святом 8 березня!  Посміхаюся Посміхаюся Посміхаюся

Весна належить кожній людині, хіба ні?! а свято 8 березня?
Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #185 : 02 Березня 2012, 10:59:39 »

Весна належить кожній людині, тіки хлопцям вона належить на 1 день менше.
самі колись придумали, самі сказали "..., женщіна! твой дєнь васьмоє марта!", так шу теперка най ходять на 1 день менше весни  biggrin

а взагалі я за то, шо Свято Весни має бути для всіх (святкують і дівчата і хлопці), а от всі інші дні - то свята для дівчат (святкують тіки дівчата, а хлопці всьо роблят для них і за них)  biggrin
Записаний

Master
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #186 : 02 Березня 2012, 11:16:28 »

святкують тіки дівчата, а хлопці всьо роблят для них і за них

Двое из ларца одинаковых с лица

Посмішка
Записаний

Slonyk
Глобальний модератор
Ветеран

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #187 : 02 Березня 2012, 14:36:37 »

Хі, як і все, вставлю своїх пару купійок:

Потрібне/не потрібне - я багато писав вище, не буду повторюватись. Щодо якихось свіжих думок: як писала Іриска, справді приємно, що все більшої популярності набуває "свято весни". Особисто мій настрій вчора був дуже весняний, і, що головне, відчував його від багатьох інших...

Ще от хочу сказати, що схожа тенденція є і з святом Валентина. Наскільки раніше воно проходило страшно розпіарено, з ажіотажем, то от цього року можна було і не помітити.

І ше таке: як кажуть, народжений рабом, помре рабом. Саме тому Мойсей водив в пустині євреїв, поки не повмирали всі, хто пам"ятав минуле.

Так от - 8 Березня, це свято помре разом із нашими батьками а то й швидше. Дууууже сумніваюсь, що наші діти будуть встрічати 8 марта (хі, зате всякі хеловіни і валєнтіни напевне будуть святкувати). Це залишки совка. І місце йому в книжці з історії, але не більше одного рядка.
Записаний

Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце
Віртуальна домівка городоцьких пластунів http://www.horodok.plast.org.ua/
Slonyk
Глобальний модератор
Ветеран

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #188 : 02 Березня 2012, 14:41:38 »

Ну, а ще є і + того свята.

1. Саме 8 березню завдячуємо появі на форумі Дядечка Бо  Веселий
2. Є вихідні, і можна десь ся поволочити на пару днів. Цікаве місто, красива гора )))))

Так со не так все зле у нас на Україні )))))
Записаний

Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце
Віртуальна домівка городоцьких пластунів http://www.horodok.plast.org.ua/
Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #189 : 02 Березня 2012, 15:13:47 »

Я тут переглянула всю тему, згадала минулі дискусії, подумала і вирішила, шо зара для нас, дівчат, настав золотий час, яким гріх не скористатися  biggrin:
поки 1 березня ще не стало звичаєм і поки 8 березня ще не відмінили; поки дехто святкує 1 березня, дехто 8, то я не проти, шоб мене і всіх інших вітали і ті, і ті  biggrin
Так шу вітайте і 1го березня і про 8ме не забудьте, а ми тіко раді будем  biggrin Показує язик Залицяється
Записаний

Master
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #190 : 02 Березня 2012, 18:03:40 »

Так от - 8 Березня, це свято помре разом із нашими батьками а то й швидше.
Я думаю,що це свято скоро не помре.
Розумію,що воно (свято) в першу чергу асоціюється з комуністичним минулим,ссср і всьо такоє,яке в зах.Україні явно не викликає захоплення.
Але це свято жінки і якщо відкинути всяке упереджене ставлення,думаю,що в святкуванні цього дня нічого немає поганого.Крім, хіба, нагадування колишнього режиму.І воно, хіба, аж дуже сильно нервує наших запеклих націоналістів,а простий народ буде відмічати і надалі незалежно хто там помре.
Невже дівчині,жінці буде неприємно коли їй скажуть пару теплих слів і подарують гарні квіти в цей день?
Можливо це свято з часом набуде іншої інтерпретації,але воно залишиться.
А от день св. Валентина (мощі якого,до речі, зберігаються в нашій області) якраз і поширюється серед молоді.Світ глобалізується і нема тому ради.
Тоді в мене таке питання-\Чому ми святкуємо свято Івана Купала? Кожен раз в нашому місті йде дійство-всякі вистави,вогонь,купа народу.Але це ж язичницьке свято,а ми,християни, його святкуємо,то що виходить-ми підтримуємо язичництво?Чому церква його не забороняє?
Я тільки за те щоб 1 березня був днем Весни.Але нащо наїжджати на інші свята? Не подобається-не святкуйте,дуже не подобається-вступайте в партію і боріться за відміну. Показує язик Показує язик Показує язик
« Останнє редагування: 02 Березня 2012, 18:27:47 від Master » Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #191 : 07 Березня 2012, 13:24:57 »

Чарівна половина людства
бажаю завжди бути ЖІНОЧНИМИ,
                 ВПЕВНЕНИМИ і
                                 УСМІХНЕНИМИ
!

з наступаючим
Посмішка
« Останнє редагування: 07 Березня 2012, 13:52:25 від Тиха » Записаний

Дядько Бо
Новачок
*

Можна просто - дядечко..

Перегляд профілю
« Відповідь #192 : 01 Березня 2013, 07:21:28 »

Щиро вітаю усіх з Днем Весни! Бажаю всім весняної легкості, натхнення і почуттів.

Особисто для мене весна почалась ще два тижні тому, коли славнозвісний Ігор Мірошниченко завалив в Охтирці сумнозвісну почвару. Не в одного, мабуть, з прихильників дня Клари (чи дня кобєти, чи дня нумерологічно нескінченного жіночого приниження) тьохнуло серце.
І подумали вони певно: "Знову ці бєздєльнікі зі Свободи. Ну стояв собі цей недопам'ятник, то най би собі і стояв. Так же ж історічєскі сложилось. Я ж його, мовляв, ще зі сторінок Букварика пам'ятаю."
Та колись і на Ющенка так гнали, а зараз певно і не пам'ятає ніхто завдяки кому дивиться фільми дубльовані українською мовою.

Так що як казав натурщик згаданого недопам'ятника: "Вєрной дорогой ідьом таваріщі".
І вже певно недалекий той час коли з певного недосвята зроблять аж цілих два нулика.

Адже ж справедливість є, просто за неї треба боротися.

Ще раз усіх, а особливо пань і панянок з Днем Весни!
Записаний

Якщо вже мріяти, то ні в чому собі не відмовляти.

Молодо! Проти вітру!
Master
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #193 : 02 Березня 2013, 00:19:43 »

Дядько Бо!
Ти пишеш раз в рік і тільки в одній темі!
Пиши в інакших-не встидайсі йопересте biggrin
Записаний

Дядько Бо
Новачок
*

Можна просто - дядечко..

Перегляд профілю
« Відповідь #194 : 02 Березня 2013, 11:09:36 »

Вода камінь точить..
Записаний

Якщо вже мріяти, то ні в чому собі не відмовляти.

Молодо! Проти вітру!
Сторінок: 1 ... 11 12 [13] 14 15  Всі
  Друк  

Перейти в: