Городоцький форум
29 Квітня 2017, 08:34:03 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:
Сторінок: [1]
  Друк  
Автор Тема: Патріотизм  (Прочитано 5450 раз)
Grek
Адміністратор
Ветеран

Перегляд профілю WWW
« : 13 Березня 2008, 20:57:32 »

Як на Вашу думку: що таке патріотизм? Які форми прояву він має, які з них на Вашу думку істинні, а які фальшиві. Що спільного має патріотизм із націоналізмом? Кого із українців Ви б могли привести, як приклад справжнього патріота? Все це обговорюємо в даній гілці... 
Записаний

В житті, як і в танці - кожен крок має значення.
bonapart
Новачок
*

Перегляд профілю
« Відповідь #1 : 14 Березня 2008, 07:46:54 »

Н ущо таке патріотизм і націоналізм, я не писатиму, вибачте, просто я вже "переївся" тою темою на Львівському форумі))) Але от постатей, що на мою думку є взірцем патріотизму назву(це моя власна думка): С. Бандера, Р. Шухевич, Є. Коновалець, всі борці ОУН, а також, пізніше - УПА, жменька ліцеїстів, що вийшла на вірну смерть під Крутами, В. Чорновіл. Мабуть також варто згадати і наших письменників та поетів, які прагнули свободи свому народу, мабуть також не перечислятиму, всі їх пекрсано знають...
Записаний
Grek
Адміністратор
Ветеран

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #2 : 15 Березня 2008, 15:00:00 »

Вчора їдучи по Львову побачив явний приклад псевдо-патріотизму - незграбно виконаний напис на мості "Україна - понад усе". Гасло красиве, але обписувати подібними написами споруди, зупинки, паркани - це вже діяти на шкоду державі. "Герої", які "творять" подібні написи ніколи цієї країни, міста, району не любили і патріотами не будуть...

Записаний

Master
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 15 Березня 2008, 15:17:54 »

Ну,тут ше можна поспорити...То що вони пишуть на мості-то звичайно не є дуже добре,але так категорично стверджувати, шо вони ніколи не будуть патріотами,напевно, не треба...Вони ж не слово з трьох букв написали...
Та і взагалі я не розумію того терміну-патріот...Патріотизм в кілограмах не вимірюється-він або є або нема взагалі.Вважаю,шо той хто під час походу в Карпатах,наприклад,прибрав після себе місце привалу-той також патріот.Ось так. Ukraine
Записаний

Quot homines, tot sententiae
Grek
Адміністратор
Ветеран

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #4 : 15 Березня 2008, 15:30:12 »

Вважаю,шо той хто під час походу в Карпатах,наприклад,прибрав після себе місце привалу-той також патріот.Ось так. Ukraine
  А я думаю що в даному прикладі це культурна людина. А от якби ти прибрав за іншою компанією, яка була до тебе і яка не прибрала за собою - ото в моєму розумінні вже маленький прояв патріотизму, адже ж ти любиш Карпати, ти хочеш щоб вони жили завжди, та й в кінці  кінців тобі просто стидно перед гостями, які приїдуть сюди та скажуть, що тут живуть варвари, які плюють у власну криницю...
Записаний

Troy
Ветеран

Аз єсьм Царь!

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #5 : 08 Квітня 2008, 11:40:25 »

особисто я не патріот і ніколи їм не був.
як держава відноситься до мене так я до неї.
а патріотами я вважаю людей які віддали своє життя в боях за свою Батьківщину.
Записаний

Переді мною лижат кубікі з буквами "Б", "Л" і "Я", і покі я ни зложу з них слово "ЩАСТЯ" - нікуда з відси ни піду!!!
Master
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 08 Квітня 2008, 14:04:12 »

Посміхаюся
Так то ж гопніки, а не патріоти...патріоти трудяться на районє,гризуть сємкі і торчать на ігрових автоматах... Посміхаюся
Записаний

Quot homines, tot sententiae
Rex
Ветеран

Свій до свого, по своє!

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #7 : 08 Квітня 2008, 15:49:43 »

Посміхаюся
Так то ж гопніки, а не патріоти...патріоти трудяться на районє,гризуть сємкі і торчать на ігрових автоматах... Посміхаюся

Мастєр
+ 100
 Посміхаюся
Записаний
Сторінок: [1]
  Друк  

Перейти в: