Городоцький форум
17 Серпня 2017, 06:45:45 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:
Сторінок: [1] 2 3 ... 15  Всі
  Друк  
Автор Тема: Чи потрібне Україні "свято" 8 березня?  (Прочитано 66354 раз)
Дядько Бо
Новачок
*

Можна просто - дядечко..

Перегляд профілю
« : 28 Лютого 2008, 21:46:45 »

Коли я був малий і вчився в школі, я діяв за сценарієм, який написали для мене дорослі:
  23 лютого отримував подарунки від дівчаток, 8 березня сам щось їм дарував і ні про що
  не думав. Причому той сценарій писали зовсім не мої батьки і діди - їх, дорослих, також
  змушували жити за чужими правилами і в ті часи у них просто не було вибору.

Та з того віку я вже давно виріс і коли зараз, на надцятому році незалежності, в Україні
  продовжують святкувати ці, а також інші пережитки "світлого комуністичного минулого" мені
  стає дуже сумно, бо я розумію, що в такої нації немає майбутнього.

Коли я вчився в університеті, "8 березня" я щоразу "голосніше" ненавидів, бо воно ганьбило
  мої молоді націоналістичні почуття. Але я мало що міг вдіяти, бо на стипендію в 17 гривень
  можна було не дуже розігнатися. Тож доводилось того дня складатися разом з усіма на
  традиційні квіти одногрупницям і викладачкам.

Але всі ми прекрасно знаємо, що ніщо нікуди не дівається і безслідно не зникає, а якщо й
  зникає, то обов'язково з'являється в іншому місці. І тому ось уже кілька років, з часу
  отримання сякої-такої фінансової стабільності, я святкую інше свято - День Весни, і святкую
  його 1 березня, як і календарно має бути. За цей час до нього вже звикли всі мої родичі,
  знайомі і співробітниці, і хоча останні отримують квіти від підприємства саме 8 березня,
  але 1 березня завжди проходить у набагато веселішій атмосфері.

Минулоріч мені навіть вдалося залучити до святкування 1 березня деяку політичну силу у Львові,
  але цього року я кинувся того ровера, бо не хочу аби цей день асоціювали з будь якою
  політикою, окрім політики відновлення української національної свідомості.

Тож закликаю усіх тих, хто не вважає себе темним совком, приєднатися до акції і 1 березня
  подарувати матері, сестрі, коханій або просто чарівній незнайомці гарні квіти (але не проліски -
  збережіть природу для нащадків).

Та головне - пам'ятайте:
  не потрібно придумувати ніяких свят, щоб подарувати дівчині квіти,
  бо гарна дівчина вартує гарних квітів кожного дня.
Записаний

Якщо вже мріяти, то ні в чому собі не відмовляти.

Молодо! Проти вітру!
Аріна
Ветеран

Хіба ж це мало - незабутня мить?

Перегляд профілю
« Відповідь #1 : 28 Лютого 2008, 22:10:11 »

Та головне - пам'ятайте:

Ото власне!!!! Якщо дарувати, бо так треба, і бо так заведено, і бо так роблять усі- то краще взагалі нічого не даруйте!!!!! А порушити питання "Чи потрібне Україні "свято" 8 березня?" міг лише чоловік, і навіть більше нічого писати не хочеться.............А аргумент "на стипендію в 17 гривень
  можна було не дуже розігнатися"- то взагалі смішно..........Не вмієте ви дарувати свято,яке нічого зовсім не коштує....Поведи дівчину на прогулянку, напиши для неї казку, але шоб справді для неї- і це буде найкращим подарунком...Романтики, де ви???
Записаний
Grek
Адміністратор
Ветеран

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #2 : 28 Лютого 2008, 22:17:37 »

Підхід цікавий, але нічого кардинального не вносить, окрім недорозуміння. Мені наприклад всерівно чи вітати  8 березня, як заповіла нам Кларочка, чи - 1 березня, як вважає за потрібне дядько Бо, а завтра наприклад прийде пан Х, та скаже що Бо поганий чоловік і тре святкувати ще якогось-там, березня. Але фактично усі ці рокіровки суті свята не міняють, а є лишень засобом виділитись та відгородитись від чогось/когось. Тому на мою  думку в даній ситуації бурну фантазію краще зреалізувати на способі та формі самого привітання.  
Записаний

В житті, як і в танці - кожен крок має значення.
Дядько Бо
Новачок
*

Можна просто - дядечко..

Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 28 Лютого 2008, 22:23:18 »

Ото власне через людей яким все одно святкувати 8 березня чи 1-го,
  святкувати Великдень чи Першотравень, Покрову чи Річницю Великого Жовтня,
  ми й маємо те, що маємо, як сказав один з наших екс-президентів.
Записаний

Молодо! Проти вітру!
Дядько Бо
Новачок
*

Можна просто - дядечко..

Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 28 Лютого 2008, 22:39:25 »

Та головне - пам'ятайте:

Ото власне!!!! Якщо дарувати, бо так треба, і бо так заведено, і бо так роблять усі- то краще взагалі нічого не даруйте!!!!! А порушити питання "Чи потрібне Україні "свято" 8 березня?" міг лише чоловік, і навіть більше нічого писати не хочеться.............А аргумент "на стипендію в 17 гривень
  можна було не дуже розігнатися"- то взагалі смішно..........Не вмієте ви дарувати свято,яке нічого зовсім не коштує....Поведи дівчину на прогулянку, напиши для неї казку, але шоб справді для неї- і це буде найкращим подарунком...Романтики, де ви???

А чи я мав водити на прогулянки усіх своїх викладачок? Шокований

Просто впевнений, що якщо завтра введуть свято "День гнобителів українського народу",
  а до нього будуть видавати всім квіти і премії по місцю роботи, то дуже багато людей
  (і жінок, і чоловіків) будуть дуже раді. Мовляв: "Що нам свято - аби гроші".

А ось ця картинка демонструє для кого було придумане 8 березня - вони і коня на скаку,
  і в горящу ізбу, і дороги ремонтувати можуть, і шпали класти.

"Молчи жена - Твой день 8 марта." - кажуть наші східні сусіди.
А мені не по дорозі ні з тими, хто таке каже, ні з тими, хто таке згоден слухати.
Записаний

Молодо! Проти вітру!
Rex
Ветеран

Свій до свого, по своє!

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #5 : 28 Лютого 2008, 23:17:01 »

Свято потрібне!
Однозначно!
Ніколи не пропускав, і весело святкував! Гарний настрій ніколи не помішає, особливо якщо ним ділитися! Я не робив того під пресенгом, люблю свята. Єдине, вклав свій зміст, не восьме березня, я вітав зі святом весни. Невже шкода тої квітки, есемески, просто посмішки, навіть тій людині, яка від тебе того не чекає - та ясно що не шкода!
Бачити приємно здивоване обличчя - завжди радість!

Восьме березня, для мене, втратило совковий присмак,
головне свято весни!
Записаний
Rex
Ветеран

Свій до свого, по своє!

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #6 : 28 Лютого 2008, 23:23:59 »

2 БО
Дарую презенти, незалежно від дати.
Але погодься, на восьме березня їх чекають!

То чого відмовлятися, зробити комусь свято Посмішка
Записаний
Slonyk
Глобальний модератор
Ветеран

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #7 : 28 Лютого 2008, 23:34:09 »

Не хлопцям вирішувати щодо 8 березня...
У мене є своя думка про це свято, але як би там не було, завжди вітаю дівчат.
Записаний

Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце
Віртуальна домівка городоцьких пластунів http://www.horodok.plast.org.ua/
Віт
Старожило

Перегляд профілю
« Відповідь #8 : 29 Лютого 2008, 09:19:12 »

підтримую Бо, все-таки маємо впроваджувати свої традиції і очікування весни набагато приємніше, аніж очікування приходу Кларочки. А дівчатам ми запропонувати альтернативу: з чим ви себе асоціюєте--з старою комуністкою чи першим весняним вітерцем, промінчиком ніжного сонця і ніжним первоцвітом
Записаний
Grek
Адміністратор
Ветеран

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #9 : 29 Лютого 2008, 10:18:28 »

Неможливо  порівнювати 8 березня із 1, адже якщо 8 це вже традиція (нехай можливо традиція створена людьми, з думкою та поглядами яких ти не погоджуєшся), то 1 березня це абстрактне число яке вибрав ти, а може комусь до вподоби 1 квітня... Аналогічно порівнювати вищенаведені релігійні свята із загальними, це займатися пустословством, адже зв"язку між ними немає ніякого, та все залежить від віросповідання та життєвих переконань конкретної людини... Кожен самостійно вибирає, яке свято для нього є святом та як його святкувати.   

пережитки "світлого комуністичного минулого"
Як на мене пережитки комуністичного минулого - то манера руйнувати та нав"язувати комусь свою думку. Ще якби, дійсно історично на Україні святкували свято 1 березня, то я б погодився, що потрібно повернути стару традицію, а так міняти дату лишень тому що в деяких людей є деякі переконання...  А якщо вже дивитись в історію, то 1 березня в древній Русі взагалі святкували Новий Рік...

для кого було придумане 8 березня - вони і коня на скаку,
 Демагогію розводити легко, а насправді, зараз в нашій такій незалежній, суверенній та вільній Україні ми (не в буквальному значенні) ставимо наших жінок хіба в краще положення? Огляніться навкруги - жінки на заробітках по Європі, жінки з важелезними торбами по магазинах, жінки з сапками на городах.... нічого не змінилось (навпаки навіть в гіршу сторону), і втой же час сила-силенна "чоловіків" якщо сидять не на стакані або голці, то сидять по владних кабінетах та тільки на словах будують Україну, думають яку б ще партію створити, кому б ще пам"ятник поставит ...
Найкраще свято для українських жінок було б створення гідного та цивілізованого жяття, а від зміни доданків, як говорять математики, сума не міняється...  

Записаний

В житті, як і в танці - кожен крок має значення.
Andzhey
Глобальний модератор
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #10 : 29 Лютого 2008, 11:13:22 »

Абсолютно дурна і не потрібна дискусія, хто не хоче подарувати подарунок чи квітку, чи хоче просто найти собі якесь оправдання за це, той почне видумувати десятки різних аргументів і т.п. Склалась вже така традиція, що всі жінки очікують на 8 березня подарунок, квітку чи просто уваги, я знаю одне що майже кожній жінці всерівно хто там до чого прирівнює це свято (Гамани Цеткіни пофіг), їй буде якмінімум образливо і неприємно коли інші навкруги отримають квітку а вона ні, от і вся дискусія. А решта це особиста справа кожного, хочеш даруй, хочеш не даруй, але не розумію навіщо кожного року піднімати цю тему та ше й когось агітувати і переконувати.
Записаний
Andzhey
Глобальний модератор
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #11 : 29 Лютого 2008, 11:31:55 »

Я і майже всі мої знайомі взагалі кожного року навіть не згадують і не памятають хто придумав це свято, з чим воно асоціюється. Знаю одне жінки заслуговують мати свій особливий день в році, ну так вже сталось що воно є 8 березня, люди привикли до нього, невже це вартує того, щоб витрачати стільки зусиль, щоб перенести його на інший день, невже буде краще як люди почнуть святкувати це свято в різні дні, бо однозначно не всі погодяться святкувати його 1 березня.

Та з того віку я вже давно виріс і коли зараз, на надцятому році незалежності, в Україні
  продовжують святкувати ці, а також інші пережитки "світлого комуністичного минулого" мені
  стає дуже сумно, бо я розумію, що в такої нації немає майбутнього.

[/b][/size]

Та то мені сумно, що є такі люди які піднімають такі теми, та невже нам в Україні мало тем якими нас розділяють на 2 половини (мова, Нато, ЄС, Росія і т.п.), і тут ще зявляються звідки не візьмись на форумі користувачі, які підкидають нам ще одну тему, щоб розділити народ у вподобаннях.

То Дядько Бо: як ти такий свідомий українець і тобі сумно за націю, то прояви якусь активність, щось я небачив твоїх повідомлень у темах які є дійсно важливими для нашого міста та його мешканців, де важливо знати думку. Невже для тебе тема 8 березня найголовніша і така що потребує стільки уваги.
« Останнє редагування: 29 Лютого 2008, 11:56:40 від Andzhey » Записаний
Аріна
Ветеран

Хіба ж це мало - незабутня мить?

Перегляд профілю
« Відповідь #12 : 29 Лютого 2008, 11:37:09 »

Ставлячи таке порівняння ти не те що наштовхуєшся на стіну нерозуміння, а просто викликаєш бурхливе обурення!!! Чи??? Що це ще за "Чи" Нерозумію Порівнювати " Великдень чи Першотравень" з 1 і 8 березня??? Чи ми не святкуємо Великдень,Покрову і т. д.,а нотомість 1,2,9травня? Та 8 березня вже давним-давно з Кларочкою в нікого не асоціюється! ти в молодшого покоління спитай-хто це свято придумав-ніхто не знає! І ніхто тебе зрештою не змушує святкувати!Святкуй коли душа забажає! Робиш з себе великого Українця? Я теж за Україну готова життя віддати, але не вказую іншим-що їм робити,кожен маю власну думку.Якщо думати як ти-то нащо святкуємо Івана-Купала-це ж наскрізь поганське свято!А для чого запозичене День Валентина? А може і День Матері не потрібне-Дня Тата ж нема?
  для кого було придумане 8 березня - вони і коня на скаку,
 Огляніться навкруги - жінки на заробітках по Європі, жінки з важелезними торбами по магазинах, жінки з сапками на городах.... нічого не змінилось (навпаки навіть в гіршу сторону), і втой же час сила-силенна "чоловіків" якщо сидять не на стакані або голці, то сидять по владних кабінетах та тільки на словах будують Україну, думають яку б ще партію створити, кому б ще пам"ятник поставит ...
Найкраще свято для українських жінок було б створення гідного та цивілізованого жяття, а від зміни доданків, як говорять математики, сума не міняється...  

Жінки заслуговують мати своє свято, і якщо вже так склалось-що це 8 березня-то нащо щось змінювати? У замішанні
Абсолютно дурна і не потрібна дискусія, хто не хоче подарувати подарунок чи квітку, чи хоче просто найти собі якесь оправдання за це, той почне видумувати десятки різних аргументів і т.п. .
clap
Записаний
Дядько Бо
Новачок
*

Можна просто - дядечко..

Перегляд профілю
« Відповідь #13 : 29 Лютого 2008, 20:15:51 »

Неможливо  порівнювати 8 березня із 1, адже якщо 8 це вже традиція (нехай можливо традиція створена людьми, з думкою та поглядами яких ти не погоджуєшся), то 1 березня це абстрактне число яке вибрав ти, а може комусь до вподоби 1 квітня...

Взагалі-то 1 березня не абстрактне число, а календарний Перший День Весни.

Як на мене пережитки комуністичного минулого - то манера руйнувати та нав"язувати комусь свою думку.
Ще якби, дійсно історично на Україні святкували свято 1 березня...

Але ж 8 березня нам нав'язали, то що мені, сидіти і радіти? А якщо вам не подобається 1 березня, то придумайте інший день. Чомусь всі думають, що якщо комусь не подобається 8 березня,
то він просто жлоб, бо не хоче приділити дівчатам і жінкам хвильку уваги.
Я бігав нині по місту з великим оберемком квітів(бо завтра вихідний), а завтра буду бігати
з іншим оберемком.

Демагогію розводити легко, а насправді, зараз в нашій такій незалежній, суверенній та вільній Україні ми (не в буквальному значенні) ставимо наших жінок хіба в краще положення? Огляніться навкруги - жінки на заробітках по Європі, жінки з важелезними торбами по магазинах, жінки з сапками на городах.... нічого не змінилось (навпаки навіть в гіршу сторону), і втой же час сила-силенна "чоловіків" якщо сидять не на стакані або голці, то сидять по владних кабінетах та тільки на словах будують Україну, думають яку б ще партію створити, кому б ще пам"ятник поставит ...

Все правильно, але взагалі-то питання стояло так
"Чи потрібне Україні "свято" 8 березня?"
Записаний

Молодо! Проти вітру!
Дядько Бо
Новачок
*

Можна просто - дядечко..

Перегляд профілю
« Відповідь #14 : 29 Лютого 2008, 20:24:11 »

Знаю одне жінки заслуговують мати свій особливий день в році, ну так вже сталось що воно є 8 березня, люди привикли до нього, невже це вартує того, щоб витрачати стільки зусиль, щоб перенести його на інший день, невже буде краще як люди почнуть святкувати це свято в різні дні, бо однозначно не всі погодяться святкувати його 1 березня.

Жінки заслуговують набагато більше, аніж мати свій особливий день в році.
І якщо аргументом відповіді є "так воно сталось", то про що взагалі можна сперечатись.

Та то мені сумно, що є такі люди які піднімають такі теми, та невже нам в Україні мало тем якими нас розділяють на 2 половини (мова, Нато, ЄС, Росія і т.п.), і тут ще зявляються звідки не візьмись на форумі користувачі, які підкидають нам ще одну тему, щоб розділити народ у вподобаннях.

Нерозділені і однакові ми були в СРСР. То може повернемось?
Записаний

Молодо! Проти вітру!
Сторінок: [1] 2 3 ... 15  Всі
  Друк  

Перейти в: