Городоцький форум
21 Вересня 2017, 00:47:20 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 13  Всі
  Друк  
Автор Тема: Потрібні цікаві матеріали про Городок.  (Прочитано 96360 раз)
Grek
Адміністратор
Ветеран

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #30 : 11 Березня 2009, 22:00:57 »

Свіжі поступлення:

Ця фотографія фігурки Божої Матері датована 1936р. Хто які має версії де вона стояла, чи стоїть зараз?
Записаний

В житті, як і в танці - кожен крок має значення.
Rex
Ветеран

Свій до свого, по своє!

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #31 : 12 Березня 2009, 14:01:41 »

Закликав свою бабу, і спитав, де б могла бути та фігурка? Вона не задумуючись сказала, шо біля молокозаводу.
Я довго придивлявся до того фото. Дійсно так воно певно і було. Фото зроблене зі сторони Львова, з дороги.
Записаний
Troy
Ветеран

Аз єсьм Царь!

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #32 : 12 Березня 2009, 14:19:34 »

тоді виходить шо фігура повернута лицем до вул. Львівської і за нею протікає Верещиця. теперішня стоїть троха інакше.
Записаний

Переді мною лижат кубікі з буквами "Б", "Л" і "Я", і покі я ни зложу з них слово "ЩАСТЯ" - нікуда з відси ни піду!!!
bjoern
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #33 : 12 Березня 2009, 14:31:34 »

Напевно так воно і є. Було б логічно поставити фігуру на то місце де вона колись стояла.
Записаний
Андрей 1982
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #34 : 12 Березня 2009, 18:37:37 »

Ага, якшо добре придивитись, то посередині трохи ближче до правої сторони над деревами видно шпиль костелу.
Записаний
Pelmenka
Ветеран

а я тепер з перцем! :)

Перегляд профілю
« Відповідь #35 : 13 Березня 2009, 13:09:01 »

Хм,  Стурбований справді видно типу шпиль.
Хочу сказати на рахунок того гербу Городка на стіні де колись був вхід в ресторан якоїсь польської панянки. Мені здається, що несолідно і неправильно було його розмальовувати і домальовувати різнокольоровими фарбами. Городок - старіше місто навіть за Львів! Якось несолідно, не по-справжньому... Я пам'ятаю, колись на шахових змаганнях в якості призів дарували герби Городка (чи просто пам'ятна дошка з написом "Городок" - зображення не пам'ятаю, хоча він і стоїть на видному місці - якось привикла) .(з глини?  У замішанні). Він був досить масивний, повністю чорний, але якось дихав старовиною, був таким ПРАВДИВИМ. І чудово там було видно і прочитувалось все.

Десь півтори року тому мала бесіду з районним архітектором пані Оксаною. Вона погоджувалась з тим, що ми "не тримаємо марку" старовинного поважного міста. От для прикладу - як ратушу розмалювали!!! Я дуже люблю голубенький колір, але ж як можна було помалювати у нього таку визначну і старовинну будівлю??? У замішанні
Можна ж використати хоча б пастельні тони?!

P.S. В принципі,  Стурбований може хто знає, може - то традиційними були такі кольори в Городоцького символу (того, що там на стіні на розі)?
Тоді це все б пояснювало. Але не думаю, що так було...
Записаний

Я ніколи нікому нічого,
Я ніколи нікому ніщо!
А як деколи декому дещо, -
То що це, не можна, чи що?.. Посмішка
Grek
Адміністратор
Ветеран

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #36 : 27 Березня 2009, 21:38:11 »

Герб нашого міста в період 1930-х років.

Іще одне раритетне фото. Як я зрозумів це якийсь палацик в Уграх. Хто знає кому він належав і який його стан зараз?
Записаний

Grek
Адміністратор
Ветеран

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #37 : 16 Квітня 2009, 21:14:13 »

Поповнення фотогалереї сайту:

Записаний

Master
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #38 : 16 Квітня 2009, 21:45:50 »

Зверніть увагу на каштани навпроти адміністрації.Вже на час фотографування вони були немаленькими.Де вони зараз? Нема.Зрізали.Для чого? Шо б краще будинок було видно чи заважали класти бруківку? Чому зрізали дерева на стадіоні? В теперішній час тіки знищують, а де посадили молоді дерева? Підкажіть.Чим дальше-тим гірше.
Записаний

Quot homines, tot sententiae
bjoern
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #39 : 17 Квітня 2009, 10:15:11 »

Підбірочка просто суперова ! Дуже класні фото з молоденькими дубами в центрі міста. Їм понад 100 років. Вони також символ нашого міста, тому можна буде їх включити до дизайну наступної футболки сайту. Добре що вони не постраждали від урагану в червні 2008 р.на відміну від інших дерев (старі верби біля костелу, на півострові в парку, великі тополі на стадіоні). Також міська ратуша колись мала набагато ефектніший вигляд зі шпилем і флюгером.
Записаний
Аріна
Ветеран

Хіба ж це мало - незабутня мить?

Перегляд профілю
« Відповідь #40 : 17 Квітня 2009, 12:24:14 »

Зверніть увагу на каштани навпроти адміністрації.Вже на час фотографування вони були немаленькими.Де вони зараз? Нема.Зрізали.Для чого? Шо б краще будинок було видно чи заважали класти бруківку? Чому зрізали дерева на стадіоні? В теперішній час тіки знищують, а де посадили молоді дерева? Підкажіть.Чим дальше-тим гірше.

Пам"ятаю добре той день коли різали каштани біля адміністрації...Ми якраз йшли зі школи, то певно був клас 6-7, ми плакали...Бо пояснення було що від тих каштанів купа листя і багато роботи/прибирання-замітання/, а толку ніякого....І то було ше задовго до бруківки по-моєму...А щодо стадіону...Хм, нова влада, треба показати шо шось ся робить Сумний Зрізати просто- а от посадити руки доходять значно рідше...
Записаний
Ivan'io
Постійний користувач

Люблю троха пострилєти...

Перегляд профілю
« Відповідь #41 : 14 Травня 2009, 19:45:12 »

Файний форум про місто Городок.
Записаний

Чем больше я узнаю людей, тем больше я люблю собак...
Ivan'io
Постійний користувач

Люблю троха пострилєти...

Перегляд профілю
« Відповідь #42 : 15 Травня 2009, 00:24:27 »

А от цікаво, шо зара у Старім парку немає тої гори, де стуяв княжий замок?
Записаний

Чем больше я узнаю людей, тем больше я люблю собак...
Андрей 1982
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #43 : 23 Травня 2009, 19:43:47 »

Нарив на одному військово історичному форумі.  На їхню думку то городоцькі поліцаї перед воєнних часів або початку війни.  Може хтось впізнає предків? Посмішка
Записаний
Володимир Мороз
Новачок
*

Перегляд профілю
« Відповідь #44 : 25 Травня 2009, 16:39:39 »

А не можна дати це фото в кращій якості або лінк, звідки взято, якщо там кращої якості? Бо це ніби українська поліція, яка в Городку була у 1941-1944 рр...
Записаний
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 13  Всі
  Друк  

Перейти в: