Городоцький форум
21 Вересня 2017, 02:42:29 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:
Сторінок: 1 2 [3]  Всі
  Друк  
Автор Тема: новини району  (Прочитано 80630 раз)
Oksanka
Гість
« Відповідь #30 : 05 Липня 2011, 20:58:43 »

В шегинській їхала за 6 гривень, але може то водій з рештою помилився Посмішка
Скоро розповіді баби і діда про те, що колись у Львів ходили пішки, а чоботи несли в клунку, а у Львові вже взувалися, можуть стати знову реальністю Сумний Сумний
Записаний
Troy
Ветеран

Аз єсьм Царь!

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #31 : 05 Липня 2011, 21:37:08 »

я видів пу тілівізурі пиридачу, шо пруїзд в грумацкому транспурті скору пудурощаї. ваділи (маршрутизатури) традиційну нили-плакали "... йой сулярка пудурощала-а-а і запчастини дуругі-і-і..." і всьо такоє. люди канєшну вузмущалисі на то, али казали жи будут дальши їздили маршрутками... шопаробиш?!
Записаний

Переді мною лижат кубікі з буквами "Б", "Л" і "Я", і покі я ни зложу з них слово "ЩАСТЯ" - нікуда з відси ни піду!!!
Oksanka
Гість
« Відповідь #32 : 05 Липня 2011, 21:49:01 »

ну та, літо для них не "сезон" : люди по відпустках, студенти-учні на канікулах - страйк нема, кому піднімати, то можна і ціну за проїзд піднімати  Підморгую
Записаний
Аріна
Ветеран

Хіба ж це мало - незабутня мить?

Перегляд профілю
« Відповідь #33 : 06 Липня 2011, 12:01:47 »

ну та, літо для них не "сезон" : люди по відпустках, студенти-учні на канікулах - страйк нема, кому піднімати, то можна і ціну за проїзд піднімати  Підморгую

Ну та, літо...во взяли б всі студенти - і застрайкували. Але студент - то звір хитрий, він піде на страйк тіки якщо то дає можливість прогуляти пари, знаю, проходили Підморгую Але то таки неподобство....всі ціни ростуть - а зарплата чомусь така горда, чи то пак самовпевнена, що рости не хоче...А потім ще нарікають, що люди звалюють на заробітки..А що їм ще робити? А як тут прожити коли маєш сім"ю-діти, а ще якщо маєш студентів - як їм щодня давати 20 грн тіки на дорогу?
І ше якщо б то підняли якось поступово, напр з 5 до 5.50, а там після нового року 6...Але ж не як сніг на голову - 7  09 09
Записаний
Raven
Ветеран

ravenland

Перегляд профілю
« Відповідь #34 : 06 Липня 2011, 20:53:03 »

То правда, явно несправедливе підняття цін - одразу на 40 %
і в принципі порушує рішення ЛОДА які погодили тільки 20% підняття -
http://www.lvivpost.net/content/view/5435/444/

Думаю добра частка наших грошей  за проїзд осяде в якійсь чиновницькій кишені, за закриття на то очей.
Записаний

Freefall, freefall, all through life
Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #35 : 14 Липня 2011, 11:12:34 »

Народ, я тоже дуже здивована і повна возмущєнія!!!
Вчора їхала з Дрогобича 722-ою маршруткою до Крижової, водій взяв на 2 грн більше, ніж два тижні тому.. Я то подумала, шо за 2 тижні аж на стільки проїзд подорожчати не міг і того ми з подругою зробили висновок, шо то за багаж - ми завалили торбами весь задній прохід  Посміхаюся Посміхаюся Посміхаюся (ага, водій багажник не відкрив, шо ми мали робити? Стурбований)...
...а то так миттєво подорожчало... нічо собі, слів нема, одні емоції, а куда іти і шо робити? зранку полюбе тре на роботу чи ше кудась там... і шо? йдеш на ту маршрутку і платиш.. а шо робити... не пішки ж перти.. але то капєц... ну не можна ж так все мовчати!!!!  Злий
...а ше я так поняла, шо в мене з села, крім вартості, ще й поперемінювали графіки маршруток - зранку пішла на маршрутку, а вона вже якось інакше їздить... і жодного тобі оголошення, попередження....
ЖАХ!
Записаний

Ти народився оригіналом, не помри копією...
Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #36 : 14 Липня 2011, 11:22:11 »

Іриска, Сонце, ну ... нема слів, видно що була у відпустці і файно відпочивала...
у мене теж таке було коли приїхала, а біля Скрині зупинку зняли, чи таксі подорожчало, чи...ну я нє об етом.....
так тепер по суті
проїзд подорожчав з 5.07.2011р.
Але саме цікаве - подорожчав на 40%, ціну заокруглили до 50, ітого вийшло наприклад
було Крижова-Любінь 1 грн
стало Крижова-Любінь 2 грн, хоча є варіант і по 1,50 і по 1...хоча в "прейскуранті" пише 1,80 .... ну це як варіант.... усе залежить від водія чи від погоди чи як там зірки зійшлися........з того часу читаю гороскопи... див. тему гороскоп...но, я нє об етом....З ПОВЕРНЕННЯМ!
« Останнє редагування: 14 Липня 2011, 11:24:42 від Тиха » Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #37 : 14 Липня 2011, 11:28:20 »

З ПОВЕРНЕННЯМ!
Дякую!
 Веселий Веселий Веселий Цілую
Записаний

Ти народився оригіналом, не помри копією...
Rex
Ветеран

Свій до свого, по своє!

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #38 : 25 Квітня 2012, 10:45:59 »

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 78/2012-рп
Про призначення О.Дунас головою Городоцької районної державної адміністрації Львівської області

Призначити ДУНАС Оксану Петрівну головою Городоцької районної державної адміністрації Львівської області.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

24 квітня 2012 року

Записаний
dnm1985
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #39 : 17 Жовтня 2013, 15:47:21 »

Нове львівське сміттєзвалище може бути у Городоцькому  Злий  або Миколаївському районах

http://www.varianty.net/14995-nove-lvivske-smittiezvalyshche-mozhe-buty-u-horodotskomu-abo-mykolaivskomu-raionakh
Записаний

Не жалуйтесь на судьбу. Ей, может быть, с вами тоже не очень приятно
jagel
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #40 : 04 Лютого 2015, 18:13:43 »

Новий голова Городоцької РДА - Ременяк Володимир Васильович.

http://jagjelon-ja.webnode.com.ua/novini/
« Останнє редагування: 04 Лютого 2015, 18:23:19 від jagel » Записаний
nestor
Новачок
*

Перегляд профілю
« Відповідь #41 : 07 Лютого 2015, 12:07:54 »

Новий голова Городоцької РДА - Ременяк Володимир Васильович.

http://jagjelon-ja.webnode.com.ua/novini/

Цікаво, як себе поведе новий Голова РДА, піде на компроміс з місцевими мафіозі, чи захоче щось змінити ?
Якщо буде компроміс, то залишається схема "кожен харчується з своєї грядки" що не несе нічого доброго ні жителям району ні державі котру представляє голова РДА, а якщо зміни - то в першу чергу кадрові  з глибоким аналізом діяльності "паперєднікав" та відкриттям кримінальних справ, в іншому випадку Володимир Васильович стане на граблі Андрія Хамика. І ще кадри новопризначеному голові раджу шукати не серед тих осіб  що товчуться в його приймальні та РДА.
Записаний
Сторінок: 1 2 [3]  Всі
  Друк  

Перейти в: