Городоцький форум
31 Липня 2014, 04:17:54 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:
Сторінок: 1 2 3 ... 9 [Всі]
  Друк  
Автор Тема: Кошик для квітів  (Прочитано 35559 раз)
Тиха
Гість
« : 30 Січня 2009, 10:33:39 »

Записаний
Аріна
Ветеран

Хіба ж це мало - незабутня мить?

Перегляд профілю
« Відповідь #1 : 30 Січня 2009, 15:29:24 »

І так, без образ, пишу як було...Відкриваю, бачу нову тему "Кошик квітів"...Хм, думаю, певно Тиха приймає вітання з нагоди того, що таки перегнала Троя в мінусах Посмішка Відкриваю далі- нє! якийсь натюрморт!
І шо в тій темі писати? Ну непойму....
Тиха, окресли, будь-ласка, чого має стосуватись та тема.Дякую.
« Останнє редагування: 30 Січня 2009, 15:31:34 від Аріна » Записаний
Тиха
Гість
« Відповідь #2 : 30 Січня 2009, 15:35:21 »

Без образ, я не заганятиму нікого у певні рамки: пиши то, не пиши то. З чим у тебе асоціюється "кошик для квітів" про то і пиши....

« Останнє редагування: 30 Січня 2009, 15:44:07 від Тиха » Записаний
bjoern
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 30 Січня 2009, 16:37:30 »

На мою думку, такі теми засмічують форум. Тиха, створи, наприклад, тему "Картинки з інтернету" і кидай туди всьо шо попало... А шоб показати вазу з петрушкою і пумідорами не обов'язково створювати нову тему...
Записаний
Аріна
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 30 Січня 2009, 16:51:30 »

На мою думку, такі теми засмічують форум. Тиха, створи, наприклад, тему "Картинки з інтернету" і кидай туди всьо шо попало... А шоб показати вазу з петрушкою і пумідорами не обов'язково створювати нову тему...

Нє bjoern, ти не шариш...Ти хоч усвідомлюєш що робиш? Перечиш нашому лідиру по плюсах і мінусах Посмішка А вона ше й галодная Посміхаюся
А то шо форум й так вже засмічено темами-одноденками то таке...На йдну більше, на йдну менше.... Нерозумію
Записаний
Тиха
Гість
« Відповідь #5 : 13 Лютого 2009, 12:15:41 »

Перша зустріч та кожному своє.
« Останнє редагування: 13 Лютого 2009, 12:19:31 від Тиха » Записаний
bjoern
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 13 Лютого 2009, 12:42:52 »

Кавалер покоцаний  Плачу
Записаний
Slonyk
Глобальний модератор
Ветеран

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #7 : 13 Лютого 2009, 14:39:55 »

Поясніть, будь-ласка: який зміст цієї теми? На перше враження - це просто нісенітниці... Як так, то навіщо засмічувати форум тими "квітами"?
Записаний

Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце
Віртуальна домівка городоцьких пластунів http://www.horodok.plast.org.ua/
Тиха
Гість
« Відповідь #8 : 13 Лютого 2009, 14:51:22 »

Правильно, навіщо квіти  У замішанні У замішанні, навіщо засмічувати своє життя квітами, навіщо нам в житті "вірші та проза". Далой квіти!!! Навіщо ходити на побачення, навіщо говорити компліменти, навіщо ... Квіти дарувати тільки 8 березня, тільки на першому побаченні (чи на перших побаченнях тепер вже не дарують квіти?), тільки на 1 вересня (коли йдеш в перший клас), .... а ще на випускному (тут потрібно аж від 2-5 букетів), а на день народження дівчатам теж напевно вже не дарують квітів. Навіщо нам квіти. Ми ходитимо в підтоптаному взутті, ми будемо їсти помідори і петрушку. Геть усю лірику із життя!!!! Бо ми розумні, у нас освіта, ми ходимо на роботу і читаємо книжки, ми вчимо історію та любимо природу, ми не їздимо відпочивати, і взагалі навіщо на форумі квіти (лишній клопіт для модератора)..... і для цього не потрібні квіти....Квіти це сміття... сміття це квіти.... На форумі не повинні бути присутні репліки, а глибокі філософсько-правильні думки (але не дуже бо ніхто не зрозуміє, ще й з тебе поблазнюють). А квіти це - темаодноденка. Зірвав квітку, помилувався.. і викинув. Нам все одно що її хтось ростив та доглядав, що це чужа турбота. .....А що нам до чужого, нє мойо нє жалка... Бо квіти це сміття, а сміття потрібно викидувати... Одне слово... сміття та нісенітниці...
« Останнє редагування: 13 Лютого 2009, 15:05:32 від Тиха » Записаний
unintended
Ветеран

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #9 : 13 Лютого 2009, 17:00:15 »

.... я от, наприклад, теж не до кінця розумію мету створення цієї теми... ну ше квіти - квітами... буває...))).... но "Кошик для квітів" - то вже перебор Посмішка
то мойо скромноє мнєніє... Підморгую
Записаний

Master
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #10 : 14 Лютого 2009, 10:52:05 »

Они последний раз предупреждают что б свет тушили....(с)Золотой теленок.
 Посміхаюся
Записаний

Quot homines, tot sententiae
Rex
Ветеран

Свій до свого, по своє!

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #11 : 14 Лютого 2009, 12:58:04 »

Я хочу багато квітів!
Хочу в тому кошику.

Веселий  Веселий  Веселий
Записаний
SAMA
Старожило

можу бути і таким

Перегляд профілю
« Відповідь #12 : 14 Лютого 2009, 17:51:20 »

Кошик і є наша щоденність-буденність , а квіти - то свято . Ми всі прагнемо свята , чогось гарного, неповторного, але скороминущого Плачу Плачу
Записаний
Тиха
Гість
« Відповідь #13 : 16 Лютого 2009, 10:30:29 »

кошик, кошик, кошик... чому кошик...важко пояснити таку для мене банальну річ (все хочеться перейти до квітів, тобто квіти відволікають від кошика), але спробую...
   Отже кошик... кошик для квітів... кошик це оболонка, це доповнення до букету, це як оздоблення чи гравіровка діаманту. Так, квітка прекрасна сама по собі, але коли квітів дуже багато тоді створюється композиція. Квіти ніжні, їх не можна зібрати і засунути у сумку, кульок, в тумбучку, їх можна зібрати у кошик.... Ні-ні, не в пласмасоивий кошик для сміття, а плетений, ні-ні не в плетений пасхальний кошик...хоча і пасхальні кошики прикрашаються квітами...та не плетений кошик для збору картоплі,  а спеціальний для квітів,в такий кошик, де квітка не втратила б своєї свіжості.
   Можливо, українській ментальності не притаманне розуміння кошика з квітами, а більше вінок з квітів. Майже кожна дівчина чи жінка .... та й хлопчики у дитинстві... колись плели вінки із квітів. Так, українці не гуляють годинами англійськими садами (клімат туманного альбіону вимагаєть у англійців дбайливішого ставлення до квітів: знамениті англійські сади, газони, нарцисова лихоманка, твори англійських письменників ХІХ ст.), ... українці не зривають їх і не складають у кошик. Українська природа настільки багата, що ми сліпо використовуємо дику природу як звичайне явище, як належне, не задумуючись.
   Сьогодні кошик квітів у нас асоціюються з квітниковими магазинами, базарами, штучно створеними композиціями, екібанами, та ціною квітки. Сьогодні кошик квітів у нас асоціюються з весіллям, коли маленькі дівчатка, усипають шлях молодих пелюстками квітів зі своїх кошиків. Так, ми перестали гуляти у полях, зривати волошки, маки (макові головки у нас тепер мають цілком інше застосування  Посміхаюся), подорожник, кульбабу, чортополох.  Перестали плести вінки. Ми згадуємо про польові квіти тільки коли ідемо до церки на Зелені свята, на Маковея. Прикро що українці з кожнем днем все більше віддаляються від природи, перестають розуміти красу подаровану їм Богом, а ще більше цінити її.
   А ще, мені найбільше прикро що тут, на форумі, кошик для квітів проасоціювався з кошиком для сміття.
   А якщо, хтось не сприймає ту велику кількість букв, що я розкидала у хаотичному порядку, то для тих див. пункт 1
пункт 1Кошик для квітів - це місце на форумі де збиратимуться різноманітні квіти, з яких кожен зможе скласти свою композицію, і врешті-решт її подарувати. Способи вираження квітів довільні. Можна виразитися і у вербальному описі, а можна і художньо.. Посмішка
« Останнє редагування: 16 Лютого 2009, 10:57:36 від Тиха » Записаний
Тиха
Гість
« Відповідь #14 : 16 Лютого 2009, 11:25:15 »

Кошик і є наша щоденність-буденність , а квіти - то свято . Ми всі прагнемо свята , чогось гарного, неповторного, але скороминущого Плачу Плачу
  Гарно, і настільки глибоко сказано! Думаю що людина не може довго перебувати у стані ейфорії-свята, тому і свято скороминуче. Організму потрібний перепочинок для сприйняття напливу емоцій та час на "підготовку" сприйняття емоцій "наступного свята".
  Незнаю як інші, але я емоційно виснажуюсь коли свято на яке я очікувала не співпадає з моїми очікуваннями. Лише квіти оправдують мої сподівання та не розчаровують....
Записаний
Pelmenka
Ветеран

а я тепер з перцем! :)

Перегляд профілю
« Відповідь #15 : 16 Лютого 2009, 14:29:49 »

Нароооод!
Що за нерозумні сперечання??? Подобається-не подобається - та будьмо солідарними!!! Нехай Тиха кидає сюди свої креативні картинки, які тішать наші стомлені від компЛЮтера очі... Нехай тут будуть приємні слова вітань, які зігріють стомлені від жиТтя сердечка...

Зрештою, пишіть цікаві історії, як коли Вам дарували квіти.
Які Ви любите квіти
Які квіти подобаються Вашим близьким друзям родичам коханим
І взагалі, Тиху як представницю прекрасної половини людства можна і треба зрозуміти!
Романтики, ви де?!!! АУуууууу! Придумайте щось. чи як? 05 05 05 05 05 05 05 05 05 05 05
Записаний

Я ніколи нікому нічого,
Я ніколи нікому ніщо!
А як деколи декому дещо, -
То що це, не можна, чи що?.. Посмішка
Pelmenka
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #16 : 16 Лютого 2009, 14:46:33 »

Щось мою дірява пам"ять мені підказує, шо в якійсь темі з якоїсь нагоди я вже цю історію писала, но я якось її не наблюдаю, тому щоб не прогадати - напишу ще раз!

Показує язик 05 05 0505 05 05 05
 type У моєї дорогої матусі 8 жовтня було Д/н. Я перед тим великим святом приїхала домів, і так як тоді троха підробляла і мала троха грошенят, - спрезентувала їй файну кофточку на Городоцкім ринку, та й збиралась відчалювати. Але було якось моцно обідно на то, що не буду поруч на саме свято (воно випадало посеред тижня).
Шо Пельменька творить.  Стурбований
 Цілую Подумала, що було б красиво, якби якийсь елєгантний мужчина ін блек (зі служби доставки, наприклад Посмішка) притарабанив їй на роботу букєта квітів, і привітав перед ліцом усього колєктиву.
Але постіки поскіки в Городку я такого пока не наблюдаю (завєдєнія, де би приймали такі замовлення), а зі Львіва було би досить дорого,я:
 Веселийгонорово витягаю з гаманця ще 50 гриваків
 Веселийнамовляю подружкіного братика(8-ий клас, дуже красивий, яскравий, елегантний молодий Чоловік Посмішка Крутий) зробити для мене таку послугу.
 Веселийзамовляю в магазині біля ветаптеки букєт з орхідей, підписую відкритку красиво і загадково...
 Веселийі на День народження мама в приємному шоці, дзвонить до доці і не може підібрати слів.....

Отак! Вчіться! А ви - "Нашо квіти?", "Нашо кошик?"... 05 05 05 05 05 05 05 05 05 05 05 05 05 05 05 05 05 05 05 05 narodzhennja
Записаний

Я ніколи нікому нічого,
Я ніколи нікому ніщо!
Slonyk
Глобальний модератор
Ветеран

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #17 : 16 Лютого 2009, 16:10:55 »

Тільки ЗА такого повороту в цій темі...

Що мені згадалося?... Якось ідучи в горах, подарував одногрупниці одну звичайну ромашку... А йти тре було ще дуже довго... За другу-третю год. дивлюся - а з тої ромашки вже ніц не лишилося - вся зів"яла, обвисла (було неймовірно сонячно і жарко). Але одногрупниця не викинула і навіть десь "випадково" не забула... Мене тоді то так зворушило  Плачу Плачу Плачу То я подарува їй ще одну ромашку, а ту поклали на землю... Остання дожила до кінця прогулянки...
Ось так... З мене трохи дивний романтик...  Посмішка
Записаний

Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце
Віртуальна домівка городоцьких пластунів http://www.horodok.plast.org.ua/
Тиха
Гість
« Відповідь #18 : 16 Лютого 2009, 16:43:32 »

Ой, Слоник згадав гори, і мені згадалась одна історія теж...
    Так, от...Здається це було на Довбушових скелях (точно назв гір не памятаю, бо було давно я тоді була ще у 9-у класі). Там росли такі рожевенькі квіточки що занесені до Червоної книги СССР, вони ще ростуть в районі г.Парашка. Ці квіточки мають лікарські властивості і ростуть по одному суцвіттю на стеблі, але трапляється і по два...Так от. Нас було багато, 3-4 групи по 10-15 чоловік. Колись в Городоцькому районі влаштовувались такі "Зарніци" і т.п... але не про це. Так от. Розпорядок цих вилазок був таким: один день ішли з наплічниками - один день відпочивали на базі та робили вилазку без наплічників. Так от. У другій групі був дуже гарний хлопець (далі бойфренд), від його краси були в захваті майже усі дівчата групи, ну і звісно Тиха теж. І ось зупинка Довбушеві скелі, краса там як я чула неймовірна. Але бойфренд залишається у таборі. Я користуюсь моментом і придумую причину щоб теж залишитись. Але отримую рознарядку: зібрати кульок оцих рожевеньких квітів з умовою що зривати я повинна тільки ті що мають по два суцвіття на стебельку. Так от. По-перше,я впершу чергу обскородила-обходила всі поляни, замучилась але зібрала цей злощасний кульок квітів. По-друге, спілкувалась з своїм бойфрендом 15 хв і зрозуміла що він не такий вже і бойфренд. По-тртє, я втратила нагоду подивитись на красу скель Довбуша. ... Ось така історія, ось такі квіточки, ось така казочка про попелюшку.
« Останнє редагування: 17 Лютого 2009, 08:48:07 від Тиха » Записаний
Troy
Ветеран

Аз єсьм Царь!

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #19 : 16 Лютого 2009, 16:51:48 »

Слоник твоя розповідь звичайно романтична і підтверджує шо дівчатам треба дарувати квіти.
а тепер вибачай мій цинізм, але з прочитаного я бачу шо ти подарував дівчині 2 (дві) квіткі... і в мене питанння - шо сталося з тою дівчиною?
вибачай я неуважно прочитав твій камент... ти дарував їй квіти по одній, але загалом все одно дві.
Записаний

Переді мною лижат кубікі з буквами "Б", "Л" і "Я", і покі я ни зложу з них слово "ЩАСТЯ" - нікуда з відси ни піду!!!
Тиха
Гість
« Відповідь #20 : 24 Лютого 2009, 12:01:11 »

Принцеса ночі

Ніч........ Відчуття ночі, відчуття часу, відчуття тиші. Відчуття стають ще гострішими, ще вагомішими та чутливішими. А жінки як квіти, ще прекрасніші, ще жаданіші...І весь цей мікс наповнюється присмаком несамовитого кохання, кохання на межі, божевільного чи божественного кохання...Ніч та зоряне небо, ніч та звук тиші, ніч та гострота запахів квітів... І лише ранок принесе відчуття наближення кінця нескінченості, відчуття спокою та визначеності.... ДОБРОГО РАНКУ
« Останнє редагування: 25 Лютого 2009, 10:00:47 від Тиха » Записаний
Тиха
Гість
« Відповідь #21 : 25 Лютого 2009, 09:26:29 »

Ліси, переліски, поля,
Високі гори , полонини,
Долини ріки і моря
Це все - для мене, для людини

Широкі плеса, сонце й небо,
І хащі й кручі, і рівнини,
І місяць й зорі – все для тебе,
Для нас, для мене – для людини.

Весняний вітер, літа ласка,
Осінній клекіт журавлиний,
Зимова неповторна казка –
Для тебе й мене – для людини.

Пахучі квіти, дні і ночі,
Побачення п’янкі хвилини,
І мрії, й волошкові очі,
Це все – для мене, для людини.

Вечірні роси і світання,
Гранатовий букет калини
І щастя, радість і кохання

Політ птахів і серця струни,
І музи наспів солов’їний,
Привітність долі і фортуни

Надії крила, віри міцність,
Галактик світових краплини,
Для тебе й мене – вічна вічність
Для нас з тобою, для людини.

М.Кузьменчук
Записаний
Тиха
Гість
« Відповідь #22 : 26 Лютого 2009, 15:06:31 »

Скоро весна..... ось уже відчувати перші нотки теплого повітря, уже зранку чути перші співи пташок, скоро-скоро до міста прийдуть і перші підсніжники. Ці маленькі букетики квіток можна буде побачити у старечих руках на ринках, у дівочих руках на вуличних двориках кавярень та десь там, за пазухою, біля чоловічого серця. скоро весна......
« Останнє редагування: 26 Лютого 2009, 15:28:56 від Тиха » Записаний
Rex
Ветеран

Свій до свого, по своє!

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #23 : 26 Лютого 2009, 15:14:07 »

Які файні підсніжники... Красота, скоро весна...
Записаний
Pelmenka
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #24 : 26 Лютого 2009, 15:19:12 »

clap
Тиха, дякую за кусочок настрою...  Підморгую
Записаний

Я ніколи нікому нічого,
Я ніколи нікому ніщо!
Pelmenka
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #25 : 27 Лютого 2009, 16:26:35 »

Народ! Ну так несправедливо! Хотіла закинути фотографію підсніжників, які мені позавчора подарували (просто так - воно завжди найприємніше...  chervonije )
і не можу кинути бо вона дуже завелика...

А бачили вчора в ТСН як Кузьмук ходив на азалії дивитись?
Така краса...
Коли вже таке на вулицях буде?!...
Записаний

Я ніколи нікому нічого,
Я ніколи нікому ніщо!
Тиха
Гість
« Відповідь #26 : 05 Березня 2009, 16:14:24 »

Хочеться сонечка.
« Останнє редагування: 06 Березня 2009, 12:51:35 від Тиха » Записаний
Pelmenka
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #27 : 06 Березня 2009, 15:38:40 »

Бажаю усім позитиву, сонечка, тепла, і - ВЕСНИ НАКІНЕЦЬ!!!
Записаний

Я ніколи нікому нічого,
Я ніколи нікому ніщо!
Тиха
Гість
« Відповідь #28 : 06 Березня 2009, 16:50:24 »

<a href="http://www.procreo.jp/labo/flower_garden.swf" target="_blank">http://www.procreo.jp/labo/flower_garden.swf</a>
« Останнє редагування: 06 Березня 2009, 16:56:33 від Тиха » Записаний
Тиха
Гість
« Відповідь #29 : 10 Квітня 2009, 14:41:28 »

Настрій - ні кчорту. Шукаю позитиву. Шукаю вже цілий тиждень. Ніде н-немає. Ось і вирішила зробити собі подарунок. Мої улюбленні білі троянди. Включила музику на весь кабінет (не переживайте - шефа немає Підморгую), грає Зєльоная трава (ну шо є то є Показує язик). І тепер сидітиму і любуватимуся картинкою. А ще хочеться з кимось побалакати, але з ким?!!! І так народ у кого настрій пофлудити - пишіть у тему флуд?? Ждьомс 10хв (за 10 хв заварью чайку) Підморгую Ой мало незабула, може хтось проявить галантність і подарує мені квіточку (я люблю троянди Цілую)
« Останнє редагування: 10 Квітня 2009, 14:47:12 від Тиха » Записаний
Тиха
Гість
« Відповідь #30 : 08 Липня 2009, 09:00:01 »

Дарите женщинам цветы –
Кисейным барышням и феминисткам,
Стыдливо пряча, и вручая быстро,
Боясь нелепости словесной суеты,

Дарите с чувством, с расстановкой,
К букету создавая антураж,
На полчаса — в стихах, влетая в раж,
Ломая взгляд волнующий и робкий.

Дарите женщинам цветы –
Охапки роз и нежные ромашки,
Герань в горшках для курочек домашних,
И ландыши для юной красоты.

Для роковой красотки томной
Дарите жар восточных орхидей,
И бабушке седеющей своей,
Вы подарите три гвоздички скромных.

Дарите с хрустом целлофана,
Неловко извлекая из газет,
Дарите под фонарный тусклый свет
И со свечами в зале ресторана,

Дарите женщинам цветы-
На праздники, и в дни рутинных будней,
И в радости — и в передрягах трудных,
Встречаясь — и сжигая все мосты,

Дарите женщинам цветы-
Пускай они твердят, что траты лишни,
Что у букетов лишь неделя жизни –
Прошу, дарите женщинам цветы! 

Записаний
Тиха
Гість
« Відповідь #31 : 08 Липня 2009, 09:04:07 »

Ты смотришь отрешенным взглядом.
Слезинки капают из глаз.
Нет никого с тобою рядом,
В этот холодный поздний час.

Стемнело и на небе тучи.
Сейчас польет на землю дождь.
Иди домой, так будет лучше.
Ты зря надеешься и ждешь.

Весь день на месте простояла,
Есть хочешь и замерзла ты.
И голос твой звучит устало:
- Купите, господин, цветы.

Проходят мимо, в праздной скуке,
Богатых папенек сынки.
Ты к ним протягиваешь руки,
Но мысли их так далеки.

- Возьмите маленький букетик.
Всего лишь несколько монет...
Смех, безразличие и ветер -
Вот все, что слышишь ты в ответ.

Уверены в себе, как боги.
Они - элита, высший свет.
Стоит девчонка у дороги
И до нее им дела нет...
Записаний
Тиха
Гість
« Відповідь #32 : 08 Липня 2009, 09:19:52 »

Дарите женщине цветы,
Дарите в праздники и будни,
Они прекрасны и чисты
И перед нами неподсудны.
Дарите женщине Любовь,
Она так трепетна и нежна,
Цветы дарите вновь и вновь
И летом, и зимою снежной,
Дарите ласковый рассвет,
Слова волшебные шепчите,
Дарите радость много лет,
Обидных слов не говорите.
Неосторожные слова,
Срываясь вольно иль невольно,
Может, она и не права,
но могут ранить очень больно.
Стремитесь женщине прощать
Ее капризы и ошибки,
Старайтесь их не замечать
Ради одной ее улыбки.
Пускай сбываются, как в снах,
Мечты и сказочные грезы,
Пускай от радости в глазах
Блестят жемчужинами слезы.
Дарите женщине цветы,
Они так трепетны и нежны,
Цветы как символ красоты
И летом, и зимою снежной.
« Останнє редагування: 08 Липня 2009, 09:21:59 від Тиха » Записаний
Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #33 : 02 Жовтня 2009, 10:31:29 »

Дарите женщинам цветы:
Ромашки, розы, георгины
И живописные картины
Необычайной красоты.

Дарите женщинам стихи:
Поэмы, вирши и сонеты,
И шоколадные конфеты,
И иностранные духи.

Дарите женщинам любовь:
Земную, глупую, святую,
И греческих богов статуи,
И огородную морковь.

Дарите женщинам уют,
Везде: на улице и дома -
Своим. А если незнакомым -
То, что едят и то, что пьют.

Дарите женщинам все то,
Что в доме может пригодиться:
Тарелки, чашки и корытца,
Сковороду и долото.

Дарите женщинам комфорт
И в белом золоте алмазы,
Брильянты, стразы и топазы,
Ну, на худой конец, хоть торт.

Дарите женщинам престиж,
Пятиэтажные квартиры,
Рубины, платину, сапфиры,
Поездки в Лондон и Париж.

Дарите женщинам покой
Материальный и душевный,
Причем не палочкой волшебной,
А только собственной рукой.

Дарите женщине своей
Поля, леса, озера, реки,
Луну и Солнце, все на свете,
Короче, дачу стройте ей.

Дарите женщинам тепло:
Попарьтесь с ними в русской баньке,
И расскажите на ночь байки
Про то, что чисто и светло.

Дарите женщинам себя -
Без сожаленья, без остатка,
Альбомы, книжки и тетрадки,
И плащ-палатки от дождя.

Дарите женщинам детей:
Капризных, бойких и не очень,
Шепчите каждой днем и ночью
О том, что вы верны лишь ей.

Купите нижнее белье:
Не можете себе представить,
Как два кусочка мятой ткани
Способны вдохновить ее.

Сходите к женщине домой,
Купите женщине одежду.
Вселите в женщину надежду.
Ей посвятите выходной.

Сводите даму в ресторан,
И накормите до упаду,
Вина старинного прохладу
Налейте женщине в стакан.

Сводите женщину в яхт-клуб
Спустите вниз на горных лыжах,
И с парашютной скиньте вышки
(Да, не забудьте парашют!).

Сводите женщину туда,
Где не ступало женских ножек:
В гараж, в кабину бензовоза,
Залезьте с ней на провода.

Сходите с женщиной в кино,
За ягодами, за грибами,
И на рыбалке вместе с вами
Она мечтает быть давно.

Сводите женщину в бутик.
Вам дорого, но ей приятно,
Однако по пути обратно
Вас может стукнуть нервный тик.

Сводите женщину с ума
(Дешевле, но весьма опасно!).
Порывам внутренним подвластна,
Вас может растерзать она.

Сводите женщину... Куда?
Купите женщине... Что лучше?
Да вы особенно не мучьтесь.
Спросите их самих тогда.

А если с вашей высоты
Желаний женских вам не видно,
То, чтоб им было не обидно -
Дарите женщинам цветы!

Автор: Фома Охчепуй Посмішка

Картины художника / Неприятель Юлия Александровна 
« Останнє редагування: 02 Жовтня 2009, 10:41:37 від Тиха » Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #34 : 02 Жовтня 2009, 10:39:18 »

Картины художника / Неприятель Юлия Александровна
« Останнє редагування: 02 Жовтня 2009, 10:41:54 від Тиха » Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #35 : 14 Грудня 2009, 11:33:38 »

Записаний

Pelmenka
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #36 : 15 Грудня 2009, 15:14:03 »

яка мила маленька дамочка  Посмішка
Записаний

Я ніколи нікому нічого,
Я ніколи нікому ніщо!
Pelmenka
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #37 : 17 Грудня 2009, 14:57:16 »

хм, народ, а ви знали, шо якщо хлопець дарує дівчині 11 білих троянд, то він просить її руки?  Стурбований
Сьогодні вчула таке. Вроді би, з англійських традицій пішло.
а я собі ото згадала: 2 роки тому на саме День Валінтіна була з мамою у Львіві, мали там деякі справи допізна. І вже спішу на маршрутку, вже одинокі колєги, яким нічого в цей вечір видзвонюють - компанія чекає.
Тут нам назустріч йде весь чорний, сумний, як сам смуток, хлопець. Втиснув мені в руки букєт (як я потім, оговтавшись - зауважила - саме 11 білих троянд), сказав "це вам, зі святом", і пішов.
Я тоді собі подумала - десь з дівчиною певно посварився/розійшовся в такий день, та й віддав по дорозі ті квіти...
А сьогодні оце почула - про символіку.
То ж вона йому відмовила певно!!!  Стурбований
Бідний хлопчик...  Плачу
Записаний

Я ніколи нікому нічого,
Я ніколи нікому ніщо!
Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #38 : 23 Грудня 2009, 11:25:33 »

А ось ще одна
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #39 : 03 Лютого 2010, 10:16:45 »

АЙСТРИ

Опiвночi айстри в саду розцвiли...
Умились росою, вiнки одягли,
I стали рожевого ранку чекать,
I в райдугу барвiв життя убирать...

I марили айстри в розкiшнiм пiвснi
Про трави шовковi, про сонячнi днi, -
I в мрiях ввижалась їм казка ясна,
Де квiти не в'януть, де вiчна весна...

Так марили айстри в саду восени,
Так марили айстри i ждали весни...
А ранок стрiвав їх холодним дощем,
I плакав десь вiтер в саду за кущем...

I вгледiли айстри, що вколо - тюрма...
I вгледiли айстри, що жити дарма, -
Схилились i вмерли... I тут, як на смiх,
Засяяло сонце над трупами їх!..

(Олександр Олесь)
Записаний

lara
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #40 : 18 Березня 2010, 19:36:37 »

На гарні підвіконники пасують гарні вадзоночки, хто знає якісь не надто вибагливі рослинки для вирощування на вікнах? Особливо цікавлять невисокі і квітучі Посмішка biggrin denis09
Записаний

"Per aspera ad astra!"
Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #41 : 18 Березня 2010, 20:06:04 »

Ой, вазонки на підвіконнику то моє Табу. НЄЛЬЗЯ. Володію одним приватний цвітком та одним кактусом.
Відвоювала тимчасову оренду двох підвіконників на час весняного сезону. Мій весняний сад має уже другі листочки, тьху-тьху.
Але мені до вподоби Герань. Непримхлива до вирощування, густа зелень та живі кольори квітів. Звісно має запах, але герань це квітка-оберіг, її запах заспокійливо впливає на домашніх, особливо корисна жінкам.
А ще мені подобається глоксинія та цикламен. Цикламен теж лікарська рослина, правда я не памятаю що і  до чого, щось із соку коріння. Цикламен можна купити у нас в магазинчиках, глоксинію також але вже рідше.

« Останнє редагування: 18 Березня 2010, 20:18:10 від Тиха » Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #42 : 18 Березня 2010, 20:26:15 »

http://interflora.com.ua
Уже більше десяти років як користуюсь послугами цієї фірми. Рекомендую.
Правда останнім часом дещо із їх товарів можна купити і у нас. Але якість їх насіння чомусь вища. Єдиний недолік, пізня доставка весняної продукції.

А ще, може хто був у садовому центрі на Довжанці. Діліться враженнями!
Записаний

lara
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #43 : 18 Березня 2010, 20:37:35 »

Ой, вазонки на підвіконнику то моє Табу. НЄЛЬЗЯ.

а чо так, Тиха? У замішанні
Записаний

"Per aspera ad astra!"
Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #44 : 18 Березня 2010, 20:42:20 »

Ну-у, по-перше моя бабуля була асматик, тому ми не тримали квітів у дома. Сумний
А по-друге, ну-у, такі правила у сімї де 60% населення чоловіки  Посміхаюся Посміхаюся , зато-о-о подвірря 50% моє. Посмішка
« Останнє редагування: 18 Березня 2010, 20:44:17 від Тиха » Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #45 : 10 Липня 2010, 12:45:53 »

Веселий Веселий Веселий Веселий Веселий Веселий Веселий
Спитаєте чо я така рада?)))
Була нині на базарі, нарешті зустріла свою улюблену квіткову цьоцю)) Веселий
Ну вона понавозила всячини, просто очі розбігалися))
І як я себе не стримувала - не вийшло, накупила оберемок, ледве додому доволокла)) а так важко було з тими маршрутками - бабульками - спекою то всьо в целості і сохранності вберегти))
ітого: жовта, біла і рожева лілія, вейгела вишнева, гіпсофіла, бальзамін, юкка садова... )))
спустошила гаманець)) але тішуся безмежно))  denis09
Записаний

Ти народився оригіналом, не помри копією...
Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #46 : 13 Липня 2010, 20:33:44 »

здається я теж її бачила, особливі прикмети -середньостатистична тітонька, місце торгівлі - площадка біля стіни "індексбанку", транспортний засіб - "червона машина". купила у неї тільки жовту лілію, була ще остання рожева, але тітонька не знала ціни, а я по базарчику мимохідь чимчикувала, та й пізня година як для базару, ну й взагалі, в інший керунок наш шлях лежав...
а сьогодні, чогось, пів восьмої, а базар, ніби-то, ще й не відкривався.....
« Останнє редагування: 13 Липня 2010, 20:40:53 від Тиха » Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #47 : 13 Липня 2010, 20:46:23 »

Юкка садова?! Хм, дуже цікавий вибір, я теж якось усе мрію і мрію, але не наважуюсь ...у мене кімнатна не прижилась з двох спроб, то я про садову тільки і мрію і мрію...
Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #48 : 13 Липня 2010, 20:53:10 »

та! розумієш, моя мама (канєшно, моя мама квітами завідує) про юкку начиталася, мені фоток понапоказувала, понарозказувала, тож я тож разом з нею тим перейнялась, а коли побачила, що ось воно, так близько - тільки купи і посади - не витримала))
І кімнатна в мене росте. Хтось колись подарував)) Взимі її одного разу попорпав мій кіт, але з нею, на радість, нічо не сталося.
А та цьоця стояла ззаду індексбанку, навпроти колишнього авалю, чорнява, худенька, їй якийсь мужчинка помагав. Казала, шо буде наступної суботи. Я тоже буду Посміхаюся
« Останнє редагування: 13 Липня 2010, 21:06:51 від Іриска » Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #49 : 13 Липня 2010, 20:57:43 »

О! ТОЧНО! ВОНА!
Отже, обєкт опознан Посміхаюся Посміхаюся Посміхаюся

Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #50 : 13 Липня 2010, 21:05:09 »

Веселий Веселий Веселий
зачьот))
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #51 : 19 Серпня 2010, 09:08:31 »

Vicente Romero Redondo Прогулка

галина чупракова
Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #52 : 18 Жовтня 2010, 11:52:41 »

Настав нарешті час, коли можу спокійно перевести подих - всі наші з мамою квіткові цибульки з квітника і ті, шо на городі для розмноження - успішно викопані, посушені, розкладені по ящичках і заховані до весни у погребі... Веселий
тепер би тільки щасливо перезимувати, без перемерзань і надгнивань...)))
Дуже задоволена жоржинами... в них цього року наросли великі бульби, всі рослини міцні і здорові, а з тих, що садила мацьопки рідкісні - теж шось виросло, так шо наступного року має бути краса неземна... Веселий
Гладіолуси теж нівроку розмножились.... і головне, шо нічо не погрижене!!!!
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #53 : 08 Листопада 2010, 11:42:35 »

Приєднуюсь до привітань. Всього найкращого Дмитри!!!
Дуже класні квіти. А що то за вид?  Іриси?
Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #54 : 08 Листопада 2010, 11:54:28 »

мені схожі на "братчики", ми їх на цвинтарі садимо весною.... але листячко не таке, як в братчиків.. але не іриси, то точно...  Стурбований
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #55 : 08 Листопада 2010, 12:02:23 »

Стурбований
м-да квіти загадка Стурбований але гарненькі.
Сьогодні Дмитра і за повіррям сьогодні Дмитро закриває землю на ключ аж до весни. А погода тепленька, є трохи, чучуть, часу і так кортить покопирсатися у землі...
Записаний

angel_likes_boys
Гість
« Відповідь #56 : 08 Листопада 2010, 13:45:35 »

Та то орхідеї !
Записаний
angel_likes_boys
Гість
« Відповідь #57 : 08 Листопада 2010, 13:46:22 »

Та то орхідеї !
Записаний
Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #58 : 08 Листопада 2010, 13:55:02 »

неа, орхідеї вищі і квітка в них інакша!!!!!!!!!!
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #59 : 07 Лютого 2011, 16:55:39 »

http://www.ruclip.com/video/g2pk5RqucfI/книжковий-кошик-№-26-ліна-костенко-ч3

Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #60 : 16 Лютого 2011, 18:51:12 »

Віктор Пашник - "Вiдьмо"
Надибала в контактах і цього тижня ну просто неможу наслухатись ...так під настрій.....аж розриває на шматки...так би й полетіла на якийсь шабаш і закрутилась в ритуальному танці..........ну або хоч на фест якийсь готичний....

Відьма - Віктор Пашник

цікава добірка відьм, якщо уважно розглянути то можна і кікох форумчанок вгледіти Підморгую

та жартую я, жа*р*ту*ю

насправді з усієї композиції сподобалась колекція віночків та образи дівчат...
гарно, стильно, по-українськи!
ну а те що дівчатка гарні, ну це вже й само-собою зрозуміло

Записаний

Аріна
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #61 : 17 Лютого 2011, 14:31:07 »

Тиха, дякую!!! Я не бачила цього відео... Ну тепер я вже взагалі закохалась...
Записаний
Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #62 : 01 Березня 2011, 18:49:02 »

ЙЕНА - ЦВЕТОК (официальный саундтрек Цветок Дьявола)
Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #63 : 05 Березня 2011, 11:13:56 »

Моя мама вічно шось повичитує чи то з книжок, чи з журналів, чи з нету про всякі рослини, квіти, вазонки, от недавно захопилася аденіумами.

Аденіум знавці ще називають "троянда світу суккулентів", рослина поширена на Сході, в Саудівській Аравії, у Тайланді. Ось як приблизно вона виглядає на своїй батьківщині:

В нас легко приймається і росте у вазонках. Наприклад:
.

Наслухавшись маминих захоплених розповідей, надивившись на ці чудесні фото, я не довго думала і через інтернет замовила насіння, от.... отримала вже, на вихідних висадимо... Чекаю з нетерпінням результату biggrin
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #64 : 10 Березня 2011, 10:59:33 »

У Львові, в епіцентрі вартість насіння за пакетик на пять копійок дорожче ніж у нас в насіневому.
Усі в насіневий в Городку за покупками Ukraine
п.с. інформ. для тих кому цікаво. Посмішка
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #65 : 18 Квітня 2011, 11:30:55 »

У Іриски цвітуть іриси... Веселий
а в мене тюльпани.  Веселий
так собі мальнькі свічечки жовто-червоного кольору... Посмішка
« Останнє редагування: 01 Травня 2011, 15:48:06 від Тиха » Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #66 : 01 Травня 2011, 15:53:36 »

жучок
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #67 : 10 Травня 2011, 10:01:28 »

Іриска?! Залицяється
А що ще файного у тебе на городі цвіте Залицяється
Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #68 : 10 Травня 2011, 10:11:44 »

Ееее.... багато всякого... biggrin
нарциси, тюльпани (особливо з тюльпанів тішуся - сортові, так гарно позацвітали - ми з мамою тільки й милуємося ними), ше форзиція, і ше квіточка, якої назви не пригадую, але дуже люблю - такий кущик, квіточки у вигляді сердечок рожевих на гілочці звисають.... еее.....може згадаю де раптом Стурбований
тре фоток пару скинути, а то я їх всіх перефоткала і збоку, і зверху, і здалеку, і зблизька Посміхаюся
А в тебе шо? Залицяється
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #69 : 10 Травня 2011, 10:32:47 »

Залицяється
У мене скромненько..... я усе перерила і роблю перестройку... тюльпани нові зацвіли, тобто вже відцвітають, красота... хотіла фото закинути але обмеження по розміру а воно не гарно тоді виглядає, во... нарцизи цього року щось не дуже густо, пару квіточок... певно знали що на них чекає нове місце призначення...а ще зацвіла іриска синенька,... а сьогодні прийшла посилка з трояндами і з ..а-ци-дантера+лаванда та ще ...маю подаруночок, тішуся як маленька, уже скули болять від посмішки Підморгую biggrin... то тепер не можу дочекатись вечора

і ше квіточка, якої назви не пригадую, але дуже люблю - такий кущик, квіточки у вигляді сердечок рожевих на гілочці звисають.... еее.....може згадаю де раптом Стурбований
народна назва !!! серце, чиє точно не памятаю, напевно левове, але левове то Львапаща Стурбований.... я минулого року собі посадила, а цього  У замішанні, не перезимувало чи що  У замішанні
вроді королівське серце:-[, я ще як малою була, то у нас цвіла та квітка, бабуля розказувала ще якусь легенду, але я не памятаю Стурбований
« Останнє редагування: 10 Травня 2011, 10:41:07 від Тиха » Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #70 : 10 Травня 2011, 10:37:32 »

оу, вітаю! biggrin Подаруночки - то є добре biggrin
А я недавно своїй мамі спрезентувала кущик магонії...
Тепер город повниться не морквочками-петрушками, а квітамиииииииииии Веселий
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #71 : 10 Травня 2011, 10:47:49 »

Веселий Веселий
Почті знайшла легенду

7. Дицентра великолепная. Да, это то самое Разбитое сердце, немцам же она известна как Цветок сердца, французам – Сердечко Жанетты, полякам – Туфелька Божьей Матери. А вот все англоязычное население планеты называет дицентру почти как мы – Кровоточащее сердце – Bleeding heart. И в каждой стране существует легенда, объясняющая романтическое название этого цветка. Только приводить мы их не будем – и вам надоест, и мы устанем.

і ще з цікавого...
10. Гиацинт. Название гиацинт получил в память о прекрасном греческом юноше Гиацинте, который был возлюбленным бога Аполлона. (Да, это не ошибка, древние греки однополые связи не считали чем-то ненормальным.) В то же самое время к красавцу был неравнодушен и другой бог – бог ветра Зефир. Поскольку Гиацинт не ответил ему взаимностью, Зефир обозлился и направил в его голову диск, который метнул Аполлон. Из крови убитого Гиацинта и вырос этот прекрасный цветок – Аполлон постарался. Вот такая грустная древнегреческая история.
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #72 : 10 Травня 2011, 10:50:46 »

тримай Підморгую Посмішка
Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #73 : 10 Травня 2011, 11:25:00 »

Дякую biggrin
точно, та квіточка - то дицентра... я аж до мами дзвонила перепитувати biggrin
А взагалі, оце - травень - початок червня - буяння квітів і трав - це моя найулюбленіша пора року.... душа радіє від того всього biggrin
Записаний

Oksanka
Гість
« Відповідь #74 : 10 Травня 2011, 12:03:36 »

А я недавно своїй мамі спрезентувала кущик магонії...
Тепер город повниться не морквочками-петрушками, а квітамиииииииииии Веселий

Хочу екскурсію в твій квітник Веселий Веселий Підморгую
Записаний
Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #75 : 10 Травня 2011, 12:20:26 »

Ну всьо, Оксанка, нема питань! biggrin
Приходь на екскурсію))
Де я живу ти вже знаєш, але то тре тепер оформити, шоб не перецвіло biggrin
Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #76 : 12 Травня 2011, 11:25:14 »

...квіточки у вигляді сердечок рожевих на гілочці звисають...

Моя дицентра (кусочок):

Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #77 : 13 Травня 2011, 10:31:44 »

О! Клас! То вона  Посмішка
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #78 : 22 Червня 2011, 15:34:00 »

На ромашці білій про любов питають:
Любить, чи не любить? Пелюстки зривають.
Не скуби ромашку, їй цвісти весною,
Говори з красою вічно мовчазною.

В ромашковім полі жайвори співають,
І росу пахучу ночі сповивають.
Скроплена дощами, вимита водою,
Це світилка чиста в косах молодої.

Від весни до літа і в порі осінній
Нею пахне купіль, нею пахне сіно.
І в морози зимні пелюстки ті самі
Змалював Художник у віконній рамі.

Бог її плекає і вітри голублять,
Як її полюбиш, то й тебе полюблять.
Не скубіть ромашку, не топчіть ногами,
Це любові квітка у зеленім храмі.

Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #79 : 23 Червня 2011, 12:25:04 »

хочу придбати звичайну білу лілію
може хто допоможе...
Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #80 : 23 Червня 2011, 12:28:12 »

Білі лілії - то одні з моїх найулюбленіших квітів...  cp
а як вони пахнутььььььььььььььььь!!!!!!!!!!!!! Веселий
Записаний

Андрей 1982
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #81 : 02 Липня 2011, 11:06:32 »

Куроче незнав де написати, то пишу сюда і ніби якраз до теми про лілії. На ріці тій шо між хатою Тихої тим непедобством шо на протилежному боці де була колись "кобра" і ближче до того неподобства де є срач базар "острів" сьогодні побачив лілії ті шо на воді ростуть!!! То троха значить шо вода стала чистішою чи я шось нешарю...
Записаний
Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #82 : 03 Липня 2011, 22:58:09 »

Куроче незнав де написати, то пишу сюда і ніби якраз до теми про лілії. На ріці тій шо між хатою Тихої тим непедобством шо на протилежному боці де була колись "кобра" і ближче до того неподобства де є срач базар "острів" сьогодні побачив лілії ті шо на воді ростуть!!! То троха значить шо вода стала чистішою чи я шось нешарю...
Точно незнаю, но вроді місце  де ростуть водяні лілії "нечисте"  vamp
і кажани  в Городку літають..... до чого б це... Стурбований
« Останнє редагування: 03 Липня 2011, 22:59:46 від Тиха » Записаний

Raven
Ветеран

ravenland

Перегляд профілю
« Відповідь #83 : 04 Липня 2011, 00:44:42 »

Лілії в Городку споконвіків росли, то квітка якій подобається наш болотистий край, он на торфовищі їх скільки. Якщо вони ростуть то означає що дно озера сильно замулене.
А стосовно кажанів то я їх змалечку памятаю, дуже корисні до речі тваринки комарів ловлять Посмішка
Записаний

Freefall, freefall, all through life
Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #84 : 04 Липня 2011, 15:21:42 »

логічно........
Наближається 7 липня, Івана купала....хочеться чогось , нє ну хорошої погоди теж....але найбільше чогось містичного.... а Raven усе так по науковому розписав, ех... але до сьомого є ще час для таємничого настрою Залицяється, ще щось придумаєм... Залицяється
Записаний

Pelmenka
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #85 : 08 Липня 2011, 11:41:02 »

чи не від того воно "нечисте", що там не один утопленик був? в тому числі насильницько...
Записаний

Я ніколи нікому нічого,
Я ніколи нікому ніщо!
Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #86 : 08 Липня 2011, 11:47:23 »

Ого....Ага...
згадалось як народ з Кобри на підпитку купався, води по пояс, а багнюки по ... по коліно,  Посміхаюся Посміхаюся Посміхаюся
чи як взимку хлопчина заради "кохання" в крижаній воді плавав. a7a95
м-да бувало......
Записаний

Андрей 1982
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #87 : 08 Липня 2011, 13:14:40 »

.

чи не від того воно "нечисте", що там не один утопленик був? в тому числі насильницько...

Шо за мракобєсіє і бабські забобони???  Про лілії написав бо вони почали знову появлятись в наших краях. Спочатку на торфі після того як там перестали викидати сміття, тепер на ріці. В тому є і позитивні і негативні сторони. Мінус бо там де ростуть лілії є дуже замулене дно. Плюс там де лілії - чиста вода. і всьо ніякої містики і чортівні
Записаний
Oksanka
Гість
« Відповідь #88 : 22 Вересня 2011, 10:50:58 »

Все, моїм квітам - капець Сумний
Дімуправління вирішив підготувати димоходи до опалювального сезону і ті димоходи якраз виходять на мій міні-квітник, Добре, що я відтягнула з висадкою  цибулькових квітів
Записаний
Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #89 : 24 Лютого 2012, 10:44:34 »

Значить я вже зробила перший рейд-шопінг за насінням квітів.... обійшла пару стендів в Епіцентрі...усі не встигла...Отож основу для квітника більш менш накинула...... Троянд ще нема, цибулькових вже нема... хочу білу лілію!
Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #90 : 24 Лютого 2012, 10:57:21 »

... хочу білу лілію!
в нас лілії продавалися з вересня і цілу осінь, бо найкраще їх садити на початку осені...
не думаю, що зараз можна знайти цибульки, тобто знайти то можна, але садити без толку... тре чекати тепла... як мінімум травня  Посмішка

Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #91 : 24 Лютого 2012, 11:04:44 »

та знаю.... я знаю.....але хочу лілію....білу..... звичайну....мені треба знайти город де росте лілія.... бажано біля паркану.... Посміхаюся Посміхаюся Посміхаюся..... жартую.... ну не попала я на наш базар через осінь..... не по-та-лани-ло.....я кожної осені кажу собі.... "усе-всьо"... "садити не буду".... а приходить весна і.... Посмішка... упс....
..........
..................
...........................
ось зробила замовлення в інтернет магазині.... дивлюсь і.... чекаю весни  Посмішка
Записаний

Oksanka
Старожило

Перегляд профілю
« Відповідь #92 : 28 Лютого 2012, 07:54:35 »

На вулиці зима, а в мене на підвіконнику цвітуть крокуси і тюльпани, то не може не радувати око і відповідно настрій просто супер  Веселий Веселий
Р.S. Іриско, дякую за ту красу на моїх вікнах
Записаний
Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #93 : 11 Травня 2012, 14:48:51 »

Зараз надворі цвітуть, пахнуть і буяють всякі різні-прерізні квіти, а в нас на форумі в кошику для квітів глухо, як в танку! Куди поділися всі квітколюби? Невже ні в кого нема чим похвалитися?  Підморгую
Хтось собі може шось цікаве придбав? Посадив? Тиха, Оксанка, ааааууууууу!!!!!  Залицяється Підморгую
Записаний

Rex
Ветеран

Свій до свого, по своє!

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #94 : 11 Травня 2012, 15:38:50 »

Підморгую
 biggrin
Записаний
Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #95 : 11 Травня 2012, 15:49:58 »

Гліцинія.......
шоб таку красу в себе біля хати завести, треба хіба хату в південних широтах  biggrin в нас вона мучиться і потім гине  Сумний
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #96 : 11 Травня 2012, 17:53:43 »

Сумний   Сумний
1 картопля, картопля, картопля - ДЕКОРАТИВНА!
.........
шось цього року у мене нема порядку.......щось роблю а воно якось ... Стурбованийнема ше ефекту задоволення....
значить усе по-порядку........

замовила квіти чекала ...довго чекала на замовлення,....ну самі знаєте весняні квіти замовляються з осені і навпаки,.... а якщо чесно то ...чесно нема слів..... в основному квіти я купую через інтернет, забираю на укрпошті.... цього разу у мене халепа з ними, з Поштою... щоб розповісти нема слів, одні емоції і результат я залишилась без квітів....
сезон пройшов і у мене ... навіть незнаю як це назвати......

до-речі в Городку працює Нова Пошта.... певно я буду користуватись їхніми послугами....

далі... загалом квіти перезимували нормально, думала що новенькі перемерзли, але нє, усе на місці.
Рябчик уже відцвив.... Посмішка, чекаю на .... одним словом на решту.... Посмішка

далі... цього року закупилась на садові дерева.... ось Стурбований.... ну... тут ще зарано щось писати Рот на замку.....

картопля... картопля чогось я цього року вирішила зробити усе не так як завше, і чесно... уже шкодую, а де ще осінь і урожай....

кущі.... тут халепа.... а халепа називається нАсікОмІ.... викинула вже три кущі смородини....
« Останнє редагування: 11 Травня 2012, 18:09:48 від Тиха » Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #97 : 14 Травня 2012, 08:54:13 »

а халепа називається нАсікОмІ.... викинула вже три кущі смородини....
а чо не кропила? в мене тоже кинулися якісь паразити на кущі і на квіти, але покропили і вони благополучно поздихали  biggrin
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #98 : 15 Травня 2012, 08:07:06 »

нуууу.... там такий варіант, що кропити не поможе....... тобто можна, але тре аж сім раз і то вгадати період коли появилось потомство..... ну ось... я вирішила краще викинути і спасти решту кущів.... правда поки я вагалась викидувати/невикидувати/що робити з одним кущем, то прийшлось викидувати вже три...
Записаний

serg1978
Гість
« Відповідь #99 : 24 Травня 2012, 12:00:16 »

Записаний
Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #100 : 12 Червня 2012, 13:45:44 »

Період цвітіння троянд.......
Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #101 : 12 Червня 2012, 14:11:31 »

Період цвітіння троянд.......
ага...точно.... в мене зацвіли такі прегарні білі.....
вони цвіли і горя не знали, але сталася одна пічялька: в ніч з суботи на неділю якась су....бака їх зірвала... І то з найліпших... там були дві з високими, рівними стовбурами, з повними і грубими квітками... і та субака їх зірвала і одну кинула троха далі біля сусідів, а одну розтеребила і порозкидала пелюстки по дорозі... знала би хто, руки би повідривала!  Злий Сумний
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #102 : 12 Червня 2012, 14:19:06 »

"Лапи".... Іриско..."Лапи і хвіст"  biggrin, ой не посмішка а пічалька....

Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #103 : 12 Червня 2012, 14:20:52 »

квіти в контексті "випускного"
... значить випадок.... якось так історично вже склалось що квіти які отримують вчитель(і) на урочистостях "розфасовує" Тиха.... а цього року воно, дійство розфасування, мене дістало... ні, взагалі я люблю формувати квіткові композиції в інтерєрі будинку....але... но... одним словом вирішила я написати маленьке зауваження.... шановні мої, школярі, випускники і усі хто причетний до дії вибору квіткових букетів - будь-ласка поменше обгортки .......
памятаю себе малою .... оберемки квітів... усіляких... до кольору-до-вибору....аромат витав і пянив своєю млосністю....квіти усі свіжозірвані і ароматні
 а тепер...
купа обгортки за якою не видно самої краси квітів....
не знаю ... ну розумію... в усьому винен квітковий магазин. запакували.... але ж ви, Ви ж в магазині можете і самі створити композицію, висловити певні побажання і т.д.

Дбайте про свій смак!
« Останнє редагування: 12 Червня 2012, 20:17:26 від Тиха » Записаний

Rex
Ветеран

Свій до свого, по своє!

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #104 : 12 Червня 2012, 14:25:41 »

знала би хто, руки би повідривала!  Злий Сумний
Обрубала би хвіст по саму голову.
Записаний
Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #105 : 19 Червня 2012, 09:48:03 »

В нашому квітнику зараз цвітуть і пахнуть чудові-пречудові дзвоники, від яких я просто балдію.
Хочу трошки поділитися своєю радістю і викладаю їхні фото  Посмішка

« Останнє редагування: 19 Червня 2012, 09:53:52 від Іриска » Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #106 : 19 Червня 2012, 11:35:28 »

красотааааа Веселий
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #107 : 31 Жовтня 2012, 15:37:51 »

Іриска!! А! Як там підготовка до зими......... маєш шось новенького?

бо у мене нова клумба на весну Залицяється Посмішка
Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #108 : 31 Жовтня 2012, 16:10:33 »

Іриска!! маєш шось новенького?

ніц нового, в квітнику бардак і джунглі, хризантеми повиростали до неба, всьо попадало, погнулося, позаплутувалося... ше всі жоржини не повикопувала, тоже валяються, бо височенні повиростали... флокси не зрізані, тюльпани не посаджені, кани мороз поприбивав, цілі чорні, теж ще не викопані... короче жах, роботи непочатий край....надіюся, що за наступні вихідні я все зроблю  biggrin

бо у мене нова клумба на весну Залицяється Посмішка

а шо означає "нова клумба"? нові ідеї чи взагалі - взагалі нова?
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #109 : 31 Жовтня 2012, 16:49:20 »

взагалі нова! нові сорти, я навіть не вникла в колористику, тупо закопала....... нема часу, а зима близько........
посеред хабазу скопана грядка і закопано цибулини, я так десь прикинула-перевела на грн ну і десь вийшло з 100 цибулин.... Стурбований
« Останнє редагування: 31 Жовтня 2012, 16:51:36 від Тиха » Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #110 : 31 Жовтня 2012, 16:56:44 »

а старі куда поділа?  biggrin
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #111 : 31 Жовтня 2012, 17:05:58 »

нове місце дислокації........
зі старими халепа....... в період цвітіння я квіти фоткаю, тому коли викопую цибулини то памятаю сорт і період цвітіння...... а цього року схалявила...... тому садила усе сортністю але без чіткої продуманої схеми............купка тут...... купка там.......
Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #112 : 01 Листопада 2012, 08:42:22 »

...цього року схалявила...... тому садила усе сортністю але без чіткої продуманої схеми............купка тут...... купка там.......

я сто раз так дєлал  Посміхаюся Посміхаюся Посміхаюся
Записаний

Oksanka
Старожило

Перегляд профілю
« Відповідь #113 : 26 Лютого 2013, 13:47:57 »

Все:вже скоро весна і не тільки на календарі, щойно приглядалася до свої грядки квітів ... і вже є перші листочки тюльпанів, нарцисів і гіацинтів  Веселий Веселий Веселий Веселий
Записаний
aligator
Старожило

Перегляд профілю
« Відповідь #114 : 26 Лютого 2013, 21:10:19 »

Все:вже скоро весна і не тільки на календарі, щойно приглядалася до свої грядки квітів ... і вже є перші листочки тюльпанів, нарцисів і гіацинтів  Веселий Веселий Веселий Веселий
і до того всього бульба і бураки
« Останнє редагування: 26 Лютого 2013, 22:02:25 від aligator » Записаний
Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #115 : 27 Лютого 2013, 08:08:34 »

і до того всього бульба і бураки

алігатор, не псуй картинку бураками!
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #116 : 27 Лютого 2013, 09:30:21 »

і я заглядала на свою грядку........ ранні тюльпани показались.........
Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #117 : 27 Лютого 2013, 10:09:31 »

Я ше на свою грядку не заглядала (рано йду - ше сплю, ввечері йду - темно...), але якшо у всіх вже так всякі листочки прокльовуються, то в мене певно теж  biggrin
але то є радість після зими!!!!!  Веселий
Записаний

aligator
Старожило

Перегляд профілю
« Відповідь #118 : 27 Лютого 2013, 12:37:22 »

Та, та,буряни перші лізуть)
Записаний
Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #119 : 27 Лютого 2013, 13:00:37 »

Та, та,буряни перші лізуть)
знав би ти скільки до тих "бур"янів" треба прикласти зусиль і праці, і бабла немало  biggrin
Записаний

aligator
Старожило

Перегляд профілю
« Відповідь #120 : 27 Лютого 2013, 13:02:26 »

Вам то корисно полоти,розрядка на цілий день)
Записаний
Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #121 : 27 Лютого 2013, 13:02:39 »

зараз добре проводити садові роботи, загроза сильних морозів минула...... і дерева ще не встигли прокинутись......
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #122 : 05 Квітня 2013, 10:44:45 »

МОДНИЙ ГОРОД Посмішка
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #123 : 18 Квітня 2013, 11:15:28 »

сподобалась композиція
« Останнє редагування: 18 Квітня 2013, 11:18:17 від Тиха » Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #124 : 18 Квітня 2013, 11:21:59 »

Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #125 : 18 Квітня 2013, 12:57:28 »

прийшла на пошту садова газета з епіцентру.......середня  вартість чайно-гібридних троянд цього року 30,90 грн
Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #126 : 22 Травня 2013, 10:27:40 »

шо там нового з квітами?
того року якось всьо так галопом цвіте, перецвітає, не встигнеш озирнутися.....
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #127 : 23 Травня 2013, 09:05:08 »

нового...... з нового Стурбований з ноооового  Стурбований...... тюльпан сніжний............
Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #128 : 23 Травня 2013, 09:22:33 »

Записаний

Тиха
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #129 : 24 Травня 2013, 14:33:39 »

Вон английские домохозяйки, поди, лет сто читают какие-нибудь Beautiful Homes или House and Garden – и что? А то, что трехсотлетнее подстригание газона ведь началось когда-то и с чего-то. И не прекратилось.
Чтобы это прочувствовать, достаточно разок побывать на Chelsea Flower Show – ежегодной майской выставке цветов в Лондоне. Это не просто выставка, а такое событие, которое по весомости его для обычного лондонского люда (с учетом разницы в стиле жизни) сравнимо с венецианским карнавалом.
Я уже не говорю о том, что ближайшая станция метро неделю будет оцеплена полицией, регулирующей движение пассажиров. Во всей округе невозможно найти свободное такси. Дело в том, что с выставки почти никто не уходит без покупки – и это не десяток луковиц и даже не пара горшочков с кактусами. Люди всех возрастов везут тележки, уставленные добротными кашпо с раскидистыми вечнозелеными красавцами и красавицами.
Я уже не говорю о том, что ближайшая станция метро неделю будет оцеплена полицией, регулирующей движение пассажиров. Во всей округе невозможно найти свободное такси. Дело в том, что с выставки почти никто не уходит без покупки – и это не десяток луковиц и даже не пара горшочков с кактусами. Люди всех возрастов везут тележки, уставленные добротными кашпо с раскидистыми вечнозелеными красавцами и красавицами.
По размеру тележки похожи на те, которыми у нас пользуются «челноки», а кашпо ближе к нашим вечно облупленным гипсовым садовым вазам, где редко что-либо растет..
Рядом громоздятся горшки и горшочки с ирисами и азалиями невиданных расцветок, плетеные корзинки с вьющимися петуниями, коробки с семенами и луковицами, ящички с рассадой. Впоследствии все это будет любовно пристроено либо в садике, либо в доме.
Вы тоже хотите так жить?
« Останнє редагування: 24 Травня 2013, 14:46:36 від Тиха » Записаний

Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #130 : 04 Червня 2013, 13:59:55 »

Стрептокарпуси

Записаний

Master
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #131 : 04 Червня 2013, 19:52:03 »

Язик можна вивихнути-така назва Посмішка
Записаний

Quot homines, tot sententiae
Сторінок: 1 2 3 ... 9 [Всі]
  Друк  

Перейти в: