Городоцький форум
28 Липня 2014, 15:20:37 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:
Сторінок: [1] 2  Всі
  Друк  
Автор Тема: На новозбудованому нім-укр підприємстві у Городку роботу знайдуть 200 чоловік  (Прочитано 7906 раз)
Andzhey
Глобальний модератор
Ветеран

Перегляд профілю
« : 13 Травня 2008, 14:20:00 »

Наприкінці травня у Городку буде введено в експлуатацію новий завод спільного німецько-українського підприємства «Бадер-Україна». Це дасть можливість забезпечити роботою щонайменше 200 мешканців району. Про це сьогодні, 7 травня, повідомив кореспондент ЗІКу.
   За словами голови Городоцької РДА Миколи Савки, підприємство буде спеціалізуватися на виготовленні обшивок для легкових автомобілів вищого класу. Інвестор в недалекому майбутньому планує збудувати ще як мінімум два цехи, де роботу отримають ще 200 осіб.
Записаний
Andzhey
Глобальний модератор
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #1 : 13 Травня 2008, 14:25:41 »

Прочитав цю новину на головній сторінці форуму. Мені здається це досить важлива і неординарна подія для нашого міста, якщо це дійсно так і на цьому підприємстві працевлаштують хоча б 100 чоловік, то ця новина - просто хіт сезону, бо чесно кажучи не пригадаю коли останній раз в нашому місті було щось подібне.
 Якщо хтось знає більш детальну інформацію відносно того чи дійсно є вакансії, то пишіть, які саме спеціальності є вострєбовані, яка оплата праці, графік роботи, контактні дані і т.п. Думаю людям це буде корисно і цікаво взнати.
Записаний
Troy
Ветеран

Аз єсьм Царь!

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #2 : 13 Травня 2008, 17:18:16 »

а хто скаже де той завод чи фабрика знаходится? то випадково не по дорозі в Галичани? я бачи шо там якийсь заводик будували.
Записаний

Переді мною лижат кубікі з буквами "Б", "Л" і "Я", і покі я ни зложу з них слово "ЩАСТЯ" - нікуда з відси ни піду!!!
Grek
Адміністратор
Ветеран

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #3 : 13 Травня 2008, 20:28:47 »

Так завод розміщений біля дороги на цегольню (або за бурякозбиральним пунктом, що на станції).
Записаний

В житті, як і в танці - кожен крок має значення.
Grek
Адміністратор
Ветеран

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #4 : 13 Липня 2008, 19:15:14 »

Згідно оголошення в газеті "Народна думка" №27 від 11.07.2008р. "Бадер Україна" запрошує на постійну роботу: бухгалтера (досвід роботи від 2 років), швачок, керівників-бригадирів, працівників на основне виробництво (жінок, чоловіків).
  Звертатись за телефоном у м.Городку: (231)3-31-28 або адресою: м.Городок, вул.Заводська, 4-В
Записаний

В житті, як і в танці - кожен крок має значення.
Andzhey
Глобальний модератор
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 21 Жовтня 2008, 11:38:43 »

На днях дізнався новину, що це недавно відкрите підприємство "Бадер Україна" вже не працює, людей позвільняли і що буде далі невідомо. Кажуть що німці ніби хочуть перекваліфікувати на швейну фабрику. А так все гарно починалось: мінімум 200 нових робочих місць і т.п...
Записаний
bjoern
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 21 Жовтня 2008, 12:15:04 »

На днях дізнався новину, що це недавно відкрите підприємство "Бадер Україна" вже не працює, людей позвільняли і що буде далі невідомо. Кажуть що німці ніби хочуть перекваліфікувати на швейну фабрику. А так все гарно починалось: мінімум 200 нових робочих місць і т.п...
Того і треба було чекати. Хто захоче вкладати сюди інвестиції, якщо в країні бардак з законодавством і політичною ситуацією взагалі.
Записаний
fso
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 07 Липня 2009, 11:16:19 »

Того і треба було чекати. Хто захоче вкладати сюди інвестиції, якщо в країні бардак з законодавством і політичною ситуацією взагалі.

Що значить "хто захоче?", коли вже хочуть? Просто криза. Мало би бути зрозуміло...
Записаний
rastas
Постійний користувач

такий як є

Перегляд профілю
« Відповідь #8 : 25 Червня 2014, 14:32:20 »

а може там головна ідея була - позбирати з народу бабки за працевлаштування?
не підкажете почому збирали?
чи не було таких чуток?
просто слабо віриться що десь ще беруть на роботу без стартового відкату в розмірі ОБІЦЯНИХ 2-3 місячних зарплат.
Записаний
Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #9 : 25 Червня 2014, 14:42:11 »

а може там головна ідея була - позбирати з народу бабки за працевлаштування?
не підкажете почому збирали?
чи не було таких чуток?
просто слабо віриться що десь ще беруть на роботу без стартового відкату в розмірі ОБІЦЯНИХ 2-3 місячних зарплат.

Любий rastas, та ну? чи Вас життя так образило, чи то може мені так з роботами щастить, але працюючи вже на 5 роботі, ще ЖОДНОГО разу не платила ні стартових відкатів, ні подачок, ні хабарів в будь-якому вигляді.

п.с. про "Бадер" і їх працевлаштування ніц не знаю, але свято вірю, шо туди беруть без тої фігні.
Записаний

Ти народився оригіналом, не помри копією...
rastas
Постійний користувач

такий як є

Перегляд профілю
« Відповідь #10 : 25 Червня 2014, 15:07:47 »

Люба Іриско, я сам взагалі ніколи нікуди не влаштовувався Посмішка
і вже тим більше не платив жодних відкатів за це.
але люде кажут шо за всьо тре платити...
а я шо - я за шо купив єм за то і продав Посмішка

але дякую за інформ. тобто та кантора таки працює до цього часу?
і скільки там платять середньо-кваліфікованій робітниці/робітнику?
Записаний
Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #11 : 25 Червня 2014, 17:11:32 »

...та кантора таки працює до цього часу?

працює, і там ціла купа народу знайшла собі роботу

і скільки там платять середньо-кваліфікованій робітниці/робітнику?

понятія не маю
Записаний

rastas
Постійний користувач

такий як є

Перегляд профілю
« Відповідь #12 : 25 Червня 2014, 18:18:01 »

і на тім подєкував Посмішка
тобто ті чутки про її закриття відразу після відкриття, які є вище по темі - то брехня? чи то так справді було?
і ще таке. вже трохи не в-тєму.
може тут на форумі є десь тема (може якась стара десь) про історую закриття черлянської авіабази?
...ну бо то шо відбувається на даунабсі - прямий наслідок таких "стратегічних ходів". реально Своїх пілотів ми по-суті не маємо... маємо щєсті шо деякі москалі ся погодИли воювати за нас. а якби не погодили-ся? і то при тім шо сучасна війна - це фактично війна Авіації.
ну але перепрошую що так багато написав...
Записаний
Іриска
Ветеран

Перегляд профілю
« Відповідь #13 : 26 Червня 2014, 08:42:54 »

може тут на форумі є десь тема (може якась стара десь) про історую закриття черлянської авіабази?

нема точно, а то я би там писала  Посмішка
Записаний

rastas
Постійний користувач

такий як є

Перегляд профілю
« Відповідь #14 : 26 Червня 2014, 13:51:01 »

дай Боже щисті Посмішка
шось ся вам нис спало? на работу как на празнік? Посмішка

як нема такої теми, то давайте я ї створю.
а ви будете там писали. но і інші люди - теж, по можливості.

але я в тих багатоповЕрхових форумах троха блуджу, то проше мені сказати в який Розділ та тема би найліпше пасувала?

наперед подєкував Посмішка
Записаний
Сторінок: [1] 2  Всі
  Друк  

Перейти в: