Городоцький форум
18 Жовтня 2017, 14:22:56 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини:
  Перегляд Повідомлень
Сторінок: [1] 2 3
1  Всяка-всячина / Філософія, релігія, духовність та культура / Re: Чи потрібне Україні "свято" 8 березня? : 01 Березня 2017, 01:34:44
Традиційно вітаю усіх з Днем Весни!  Веселий
Вона цього року тішить вчасним приходом.

Не можу не потішитись з того, що усі ми майже дочекались офіційного скасування восьмиберезневого непорозуміння. Тож маю надію, що круглої дати в 10 років ця тема не дочекається і заслужено піде в архів.

Перефразовуючи мудру китайську приказку, зауважу: "Якщо довго сидіти біля річки, то можна побачити, як повз тебе пропливе остання квітка, подарована жінці на 8-ме березня в цій країні"  Посміхаюся Посміхаюся Посміхаюся
2  Всяка-всячина / Філософія, релігія, духовність та культура / Re: Чи потрібне Україні "свято" 8 березня? : 01 Березня 2016, 11:06:46
Вітаю всіх з Днем весни!

Зважаючи на останні новини щодо перейменування міст, сіл і вулиць в Україні, схоже, що мені таки не доведеться чекати 40 років поки помруть найзатятіші прихильники "псевдосвята" 8 числа.
3  Всяка-всячина / Філософія, релігія, духовність та культура / Re: Чи потрібне Україні "свято" 8 березня? : 01 Березня 2015, 12:58:59
Вітаю усіх з Днем Весни!
Себто з 1 березня (для тих, що досі в танку).

І оскільки через тиждень (8 числа включно) є надія кудись вибратись ген за обрій і не матиму змоги особисто звернутись до 8березняпоклонників, то кину традиційний камінь у ваш город нині.

Як усім уже напевно відомо - шановане багатьма нунавіщощосьміняльниками "свято" 23 лютого уже дочекалось відправки на смітник історії, а його місце закономірно зайняло Свято Покрови.

Так як події останніми місяцями і днями розвиваються дуже стрімко, то можу з впевненістю сказати, що найближчим часом мені доведеться закрити цю тему, бо питання задане в її назві перестане бути актуальним. А "свято" це поїде з України в останній труні з тілом окупанта.

Тож ще раз з Днем Весни і Слава Україні!

P.S.

Дотепно, що на відміну від 1-го березня, Слава Україні і вітання з 8 березня в одному тексті виглядає якось "по-дебільному" (як казав один з наступних претендентів на виліт із верхніх поверхів).
Шануймося!
4  Всяка-всячина / Вітання / Re: Свята 2015 : 01 Березня 2015, 11:52:41
Щиро вітаю усіх з початком весни.
Бажаю усім натхнення, почуттів і по 50 відтінків кожного кольору.
А тим, хто й досі того не зрозумів, скажу по секрету - Весна переможе!  Веселий
5  Всяка-всячина / Філософія, релігія, духовність та культура / Re: Чи потрібне Україні "свято" 8 березня? : 08 Березня 2014, 14:23:14
Це "свято" Україні потрібне так само, як і підараси Путіна в Криму.
Нехай звалюють і празднічєк забирають з собою!
6  Всяка-всячина / Вітання / Re: СВЯТА 2014 : 01 Березня 2014, 13:36:53
Усіх вітаю з Днем Весни!

А також раджу не чекати дня гамана і вітати рідних і знайомих сьогодні - події останніх днів показують, що недовго залишилось тому псевдосвяту мозолити наші очі.

Весна, як і прогнозувалось, переможе!

Тож усім бажаю, щоб життя було кольоровим, а прапор синьо-жовтим Посмішка
7  Всяка-всячина / Філософія, релігія, духовність та культура / Re: Чи потрібне Україні "свято" 8 березня? : 02 Березня 2013, 11:09:36
Вода камінь точить..
8  Всяка-всячина / Філософія, релігія, духовність та культура / Re: Чи потрібне Україні "свято" 8 березня? : 01 Березня 2013, 07:21:28
Щиро вітаю усіх з Днем Весни! Бажаю всім весняної легкості, натхнення і почуттів.

Особисто для мене весна почалась ще два тижні тому, коли славнозвісний Ігор Мірошниченко завалив в Охтирці сумнозвісну почвару. Не в одного, мабуть, з прихильників дня Клари (чи дня кобєти, чи дня нумерологічно нескінченного жіночого приниження) тьохнуло серце.
І подумали вони певно: "Знову ці бєздєльнікі зі Свободи. Ну стояв собі цей недопам'ятник, то най би собі і стояв. Так же ж історічєскі сложилось. Я ж його, мовляв, ще зі сторінок Букварика пам'ятаю."
Та колись і на Ющенка так гнали, а зараз певно і не пам'ятає ніхто завдяки кому дивиться фільми дубльовані українською мовою.

Так що як казав натурщик згаданого недопам'ятника: "Вєрной дорогой ідьом таваріщі".
І вже певно недалекий той час коли з певного недосвята зроблять аж цілих два нулика.

Адже ж справедливість є, просто за неї треба боротися.

Ще раз усіх, а особливо пань і панянок з Днем Весни!
9  Всяка-всячина / Філософія, релігія, духовність та культура / Re: Чи потрібне Україні "свято" 8 березня? : 01 Березня 2012, 23:27:10
"Весна прийшла, сади зелені.."

Ось і минув черговий "восьмоберезневий рік".
Дехто з нас народив дітей, дехто одружився, ще хтось - знайшов собі пару.
А ще хтось - просто подорослішав. Розумово звичайно і це також чимало.

Багато що змінилось за рік, що минув.

І одне з небагатьох, що не змінилось -
 не потрібне нам "свято" 8-го березня.

10  Всяка-всячина / Вітання / Re: Свята 2012 : 01 Березня 2012, 22:44:51
"Дочекався я. Свого святонька.."

Ху, ледве м встиг. Поки ото всі квіти порозносив-порозвозив - вже й день минув.
Квіти в Городку все дорожчі і все гірші. Вибір ніякий, особливо тюльпанів. Але це все проза.

Тому перейдемо до поезії.
Отож - зі святом Вас, любі дівчатка, панянки, жіночки і, як завжди, весь прогресивний люд.

З Днем Весни!

...

Моя душа ніколи не забуде
Того дарунку, що весна дала;
Весни такої не було й не буде,
Як та була, що за вікном цвіла.
                 
                    Леся Українка. Давня весна.
11  Всяка-всячина / Філософія, релігія, духовність та культура / Re: Чи потрібне Україні "свято" 8 березня? : 01 Березня 2011, 19:57:44
А щоби краще писалося розкажу я вам ще одну повчальну історію.

Отже, всідайтеся зручніше і слухайте:

Ліс, у якому всіх били

Кріт був маленьким і сліпим. Він не був злим. Він посто добре робив свою справу. Це він під'їв дерево, яке впало на Дятла. Про це ніхто не довідався, і тому його не побили. Його взагалі рідко били, частіше лякали. Але його було дуже важко налякати, тому що він був сліпим і не бачив, що його лякають. Коли не вдавалось налякати Крота, звірі дуже засмучувались. І били Ведмедя. Тому шо було дуже прикро. Одного разу Ведмідь теж захотів налякати Крота. Але Кріт не злякався. Тому що Ведмідь його вбив. Ненавмисно. Просто Ведмідь був дуже незграбний. І звірі його дуже сильно побили. Навіть не дивлячись на те, шо Ведмідь сказав, що він пожартував. Погано, коли твоїх жартів не розуміють.
Лисиця була дуже хитрою. Вона дуже просто могла обдурити кого завгодно. Коли їй це вдавалося, її не били. Але іноді їй не щастило. І тоді її били. Били всім лісом. І вона вже не могла кого-небудь обдурити. Тому що дуже важко кого-небудь дурити, коли тебе б’ють. Одного разу її побили насмерть. Так, брехня завжди вилізе назовні.
Кабан був великим, сильним і страшним. І тому його били тільки всім лісом. Або просто кидали в нього камінням, Кабан цього не любив. І одного разу вночі він заховав все каміння в лісі. За це його дуже сильно побили. Більше Кабан ніколи не ховав каміння.
Козел був ні добрим, ані злим. Він просто був козлом. Він часто козлив. І його боялись бити. І він своїм козлятством всіх дістав. І тоді його побили до смерті. Тому, що інакше він помер би від старості. Коли-небудь.
Їжачок був маленьким і колючим. Він коловся. Він не був злим, він коловся за своєю природою. Через це його били тільки в живіт. Їжачок цього не любив і став голится наголо. І тоді його стали бити як всіх. Так, дуже важко бути не таким, як всі.
Скунс був майже таким, як Заєць. Але тільки дуже смердючим. Від нього дуже тхнуло. Його били тільки в поліетиленовому пакеті. Тоді запах був не таким сильним. Одного разу в Скунса був день народження. Він запросив всіх звірів, тому шо він був дуже жадібним і любив отримувати подарунки. І звірі подарували йому новий поліетиленовий пакет. І сильно побили до втрати свідомості. І Скунс задушився в пакеті. Так його і поховали. В пакеті. В Дуже Далекому лісі. Тому що мертвий Скунс смердів ще сильніше. Потім прийшли мешканці Дуже Далекого Лісу і всіх дуже сильно побили. Їм не подобався запах померлого Скунса. Так, з сусідами треба жити в мирі.
Хом’як теж був дуже жадібним. І багатим. Якщо б він ділився своїм багатством, його не били б так сильно. Але він був дуже жадібним. За це його і били, сильно били. І йому все одно доводилось ділитись. І він гірко плакав. Так, багаті теж плачуть.
Лев був царем звірів. Він правив лісом. Царів не належить бити. Це Закон. Але звірі давно забили на Закон. Звірі били і Лева. Ні за що. Тому що так вже тут повелося.   biggrin
12  Всяка-всячина / Філософія, релігія, духовність та культура / Re: Чи потрібне Україні "свято" 8 березня? : 01 Березня 2011, 19:45:24
Для Слоника - я вже тут майже добу, весна почалася, а свято триває!

Не знаю, що там привезуть наші квіткарі через тиждень, але нині в Городку тюльпанів дуже мало та й ті неважні. А самі квіткарі нині майже всі якісь чи то злі, чи то змучені, а в очах у них вже читається знак 8 і похідний від нього $.
Ще й спостерігається дивна тенденція - з року в рік тюльпани все дорожчі і все гірші. Це так - неліричний відступ від теми.

І прошу народ активніше висловлюватись на тему теми, вибачте за тавтологію, бо флудерів на форумі хоч греблю гати, а подискутувати тут особливо з ніким.
Ще раз наголошую: відповідь "бо так тут повелося" - це також відповідь. Тому не бійтеся висловлювати свою думку.
13  Всяка-всячина / Вітання / Re: Свята 2011 : 01 Березня 2011, 10:35:19
Вітаю прекрасну половину людства і ввесь прогресивний люд з Днем Весни.
Бажаю всім творчого надхнення і весняних почуттів та моря посмішок і квітів..

14  Всяка-всячина / Філософія, релігія, духовність та культура / Re: Чи потрібне Україні "свято" 8 березня? : 28 Лютого 2011, 22:04:54
Завтра - весна! А це, як Ви вже всі здогадалися, значить, що пора і автору теми датися чути. 02

Хотів написати дуже багато, знову розкладати все по поличках, але зрештою не бачу у цьому сенсу. Бо який сенс переконувати в чомусь дорослих дівчат і жінок, які самі визнають, що їх день "8-є марта" і чоловіків, які з ними погоджуються.
Шкода тільки, що це псевдо-свято продовжують нав'язують в школі маленьким дівчатам і хлопцям. А ще шкода, що коли якийсь табачникоподібний виб..ядок придумає для них інше подібне "свято", то вони за надцять років аналогічно будуть когось переконувати що це "свято" - це просто свято і не має нічого спільного зі своїм історичним корінням.

Тому ще раз нагадаю про своє опитування, трохи видозмінене правда, бо бачу, що попередній варіант більшості осягнути не вдалось.

Отож:
1. Чи потрібне Україні свято чарівної половини людства?
 - Так - можете не обґрунтовувати, ні - обґрунтування би не зашкодило.

2. Коли саме воно має бути?
 - 1-го березня, 8-го березня, свій варіант.

3. Яка у нього має бути назва?
 - "Міжнародний Жіночий День", "День Весни", свій варіант.

4. Чи потрібен у цей день вихідний, тобто чи має це свято бути офіційне чи неформальне?
 - Так, ні.

Отже прошу усіх висловитись конкретно по темі і звичайно ж обґрунтувати свій вибір.
І, до речі, не бійтесь обґрунтовувати свій вибір словами "бо так вже тут повелося". Ця думка також має право на існування.  biggrin
15  Всяка-всячина / Філософія, релігія, духовність та культура / Re: Чи потрібне Україні "свято" 8 березня? : 06 Березня 2010, 15:17:42
А для тих, в кого аргументом є "так вже склалося" наведу один відомий напівжарт.

Отже, уявіть собі.
Клітка. В ній 5 мавп. До стелі прив'язана в'язка бананів. Під ними драбина. Зголоднівши, одна з мавп підійшла до драбини з явним наміром взяти банан. Як тільки вона доторкнулась до драбини, ви одразу ж відкриваєте кран і поливаєте ВСІХ мавп дуже холодною водою.
Пройде зовсім трохи часу і інша мавпа спробує дістати банан. Ті ж самі дії з вашої сторони.
Повторюєте все це до тих пір, поки якась з мавп, дуріючи від голоду спробує дістати банан, але всі інші схоплять її і не дозволять, боячись холодного душу.

Тепер заберіть одну мавпу з клітки і замініть її новою мавпою.
Вона одразу помітить банани і постарається їх дістати, але з жахом побачить злі морди решти мавп, які атакуватимуть її.
Після кількох невдалих спроб вона зрозуміє, що банани їй не дістати.

Тепер заберіть з клітки ще одну з початкових п'яти мавп і впустіть туди новеньку.
Як тільки вона спробує дістати банан, всі мавпи дружно атакуватимуть її, причому і та, на яку замінили першу.

Так, поступово замінюючи всіх мавп, ви прийдете до ситуації, коли в клітці будуть 5 мавп, яких водою не поливали взагалі, але які нікому не дозволять дістати банан.
Чому?
ТОМУ ЩО ТАК ТУТ ЗАВЕДЕНО!  Показує язик Показує язик Показує язик
Сторінок: [1] 2 3